fbpx

Enter your keyword

Yenilik sizin için ne anlama geliyor? Bizce ne anlama geldiğini görmek için buraya tıklayın..

Bize Ulaşın
WDT/ Wellness Design Technology , Macera Duşları , buhar odası ve sauna sistemleri ekipmanları spa wellness sektörü  alanında  ödül almış kalite odaklı üretim şirketleri ile işbirliği içindedir.
642019112233284
Proje Oluşturma – Spa Tasarımı Uygulama – Fizibilite Çalışmaları- Her mt2 ‘ye uygun  ekipman seçimi ve  proje çizimi ve teslimi.
satis-sonrasi-destekbg
Sunulan satış sonrası sorunsuz hizmet aracılığıyla güvenilir bir ortam sağlanmaktadır. Ürün desteği, teknik destek satış sonrası hizmetlerin sorunsuz ,hızlı ve çözüm odaklı olması prensipler arasındadır.

Üretim Arge

WDT- Wellness Design Technology kaliteli üretimde öncü marka olarak düşünceye yenilikçiliğe yatırım yapar. Üretimin her aşamasında müşteriler için en çok değer yaratacak özellikleri işler ve ürünü piyasaya sunar.

Spa Danışmanlık

Anahtar teslim çözümler için , ıslak ve kuru mekanlar projelendirme,konsept, fizibilite iç ve dış mimari dekorasyon,uygun spa ortamlarının oluşturulması Alman disiplini ve bilgi birikimi ile aynı zamanda sağlam temellere dayalı bir çalışma ile tarafınıza sunulur.

Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Dokunmatik Ekran Kontrolleri
Dokunmatik ekran iyi düşünülmüş konsept, dayanıklı yapı, mükemmel güvenilirlik ve zengin model yelpazesi geniş bir uygulama yelpazesi sunar.
Daha Fazlası
sauna uygulamaları
Sauna mucizesi ;Fince bir sözcük olan sauna, terleme banyosu anlamına gelmektedir.Sıcak mucizenin sağlık ve gençlik kaynağı olduğu keşfedilmiştir.
Daha Fazlası
Buhar odası
Buhar Odalarında sıcaklık en fazla 45°C-50°C  ,nem % 95-100 civarıdır. Buhar odası Aromaterapi, renk ve müzik terapileriyle zenginleştirilir.
Daha Fazlası
Tuz Terapi odaları doğal tuz madenleri veya tuz mağaralarında bulunan mikro klimaya uzun süre maruz kalma ilkesine dayanmaktadır. Tuz soluma tedavileri spa merkezleri için vazgeçilmez olmuştur.
Daha Fazlası
hammam
Hamam ; genellikle mermer taşlarla döşeli ve tavanı kubbe şeklinde imar edilmiş, soyunma yerleri ,yıkanma yerleri  ki içerisinde kurna başı ve halvet adı verilen kapalı, alanlardır.
Daha Fazlası
IMG_7916-1024x1024
Spa alanları için tasarlanmış gevşeme stres yönetimi  sağlık ve güzellik için mükemmel  alternatif kar odaları ve kar  buz çeşmesi. Modern tasarımlar ile yenilikçi teknoloji.
Daha Fazlası
doktor baliklar-1024x1024
Akapunktur noktalarınızı uyararak tüm organlarınızda pozitif etki yaratır.Diathonal enzimi ile yeni hücre oluşumunu hızlandırır, daha sağlıklı bir cilde kavuşturur..
Daha Fazlası
ozel-terapi-odalari-1024x1024
Özel terapi odaları yaşam enerjisine katkı sağlamak , dinlenmek ,sağlıklı olmak , ve aynı zamanda sıcak soğuk terapilerin ardından  nefes almak ,rahatlamak için 
Daha Fazlası
termal-kum-1024x1024
Uzun yıllardır kum terapi odaları  , modern Wellness Spa Sektöründe tedavi amaçlı kullanılmıştır. Sıcak kumun doğrudan vücuda  teması ile doğal yoldan
Daha Fazlası
Refleksoloji-Uygulamalari-1024x1024
Refleksoloji çoğunlukla ayak olmak üzere el ve kulaklara masaj ve baskı uygulanarak yapılan bir alternatif tedavi metodu. Belirli bölgelere yapılarak vücudun çeşitli organlarını iyileştirmeye yönelik olarak uygulanır.
Daha Fazlası
relax-area-1024x1024
Dinlenme odaları SPA sektörü için önemli bir yere sahiptir.Özellikle sauna hamam sonrası vücudun eski haline dönebilmesi için dinlenmeye ihtiyacı vardır.En önemlisi de kullanıcılara hissettirdiği huzurdur
Daha Fazlası
hydro-masaj-sistemleri-1024x1024
Uzun yıllardır kum terapi odaları  , modern Wellness Spa Sektöründe tedavi amaçlı kullanılmıştır. Sıcak kumun doğrudan vücuda  teması ile doğal yoldan terapi uygulanmaktadır.
Daha Fazlası

Partner Firmalar