fbpx

Enter your keyword

Ayak Banyosu Sistemleri

Ayak Banyosu Sistemleri

Ayak Banyosu Sistemleri ayakları rahatlatmak ve kan dolaşımını hızlandırmak amacıyla spa merkezlerinde kullanılan yöntemler arasındadır.

Ayak Banyosu Sistemi 1

Program bir düğmeye basılarak aktive edilir. Konuk bir soğuk ya da ılık su arıtma arasında bir seçim yapar. Düğmesine basıldıktan sonra havza dolgusu otomatik olarak başlar. Ayarlanabilir su seviyesine ulaşıldığında zaman durur. Daha sonra ayarlanabilir bir süre için püskürtme otomatik olarak başlar. Bu süre geçtikten sonra fışkırtması durur ve bir bekleme süresini izler. Daha sonra havza otomatik olarak boşalır. Bekleme süresi sırasında fışkırtması boşalma öncesinde yeniden başlatılabilir. 30 saniye püskürtme süresinin geçmesinden önce, bir klor solüsyonu havza dezenfekte etmek için drenaj borusu içine dozlanır. Dezenfektan hava akımı ile havza iletilir ve orada dağıtılır.

Teknik Bilgiler

Konut Mikro işlemci kontrol Tek parametre ayarı için Potis (Püskürtme zamanı, bekleme süresi .Su seviyesinin düzenlenmesi için Basınç şalteri ve basınç ölçüm cihazı.Tamamen mavi PP pansiyon kablolanmıştır.

Teknik Detay
Elektrik besleme 230 V / AC 50Hz .Güç W 35cm x Y x D 35cm 15cm Ağırlık 2Kg .Su kaynağı 2 x 3/4 “IG .Su bölümü W 41cm x Y x D 44cm 15cm .Ağırlık 8Kg .Havza boyutlarına göre su tüketimi!

Ayak Banyosu Sistemi 2

Program bir düğmeye basılarak aktive edilir. Konuk soğuk ya da ılık su arasında bir seçim yapar. Düğmesine bastıktan sonra havza dolgusu otomatik olarak başlar. Ayarlanabilir su seviyesine ulaşıldığında zaman durur. Daha sonra püskürtme ayarlanabilir bir süre için otomatik olarak başlar. Bu süre geçtikten sonra fışkırtması durur ve bir bekleme süresini izler. Daha sonra havza otomatik olarak boşalır. Bekleme süresi sırasında fışkırtması boşalma öncesinde yeniden başlatılabilir. 30 saniye püskürtme süresinin geçmesinden önce, bir klor solüsyonu havza dezenfekte etmek için drenaj borusu içine dozlanır. Dezenfektan hava akımı ile havzaya iletilir ve orada dağıtılır.

Teslimat kapsamı

Konut 2 x Mikro işlemci kontrol.Tek parametre ayarı için Potis (Püskürtme zamanı, bekleme süresi . Su seviyesinin düzenlenmesi için 2 x Basınç anahtarı ve 2 x basınç ölçüm cihazı. Tamamen PP pansiyon mavi kablolanmıştır.

Teknik Veriler
Elektrik besleme 230 V / AC 50Hz .Güç W 50cm x Y x D 40cm 15cm.Ağırlık 4kg .Su kaynağı 2 x 1 “dişi .Su bölümüW 50cm x Y x D 50cm.15cm Ağırlık 10Kg .Havza boyutlarına göre su tüketimi!