fbpx

Enter your keyword

Bio Sauna

İlgili Ürünler

bio-sauna-wdt-

Saunanızı seçin !

Müşterilerimiz için kendi fikirleri olan bireysel ve benzersiz  Bio sauna tasarlıyoruz. Minimalist dekorasyon stili sayesinde tamamen odaya uyum sağlayan özelliği dikkat çekiyor. Pratik sauna yapısı, sedir ağacının ambiyansı, sauna ısıtıcısının etkisi sauna keyfini en güzel şekilde yaşatacaktır.
Bio sauna konsept tasarımlar geleneksel fin saunasına modern bir alternatiftir ve ayrıca yüksek sıcaklıktan muzdarip herkesi saunaya getirmek için tasarlanmıştır.

Sauna Konsept Tasarımlar

Bio Sauna Uygulamaları

Bio-Sauna

Geleneksel saunaya modern alternatif 
Bio-sauna, geleneksel fin saunasına modern bir alternatiftir ve ayrıca yüksek sıcaklıktan muzdarip herkesi saunaya getirmek için tasarlanmıştır. Amaç kuru ve ıslak olarak sauna uygulamasını çok keyifli ve konforlu hale getirmek. Öncelikle yüksek sıcaklıklara tahammülü olmayan kullanıcıları ve düşük tansiyondan sıkıntısı olan herkese hitap eder.
Kırmızı Işık: Kan dolaşımı ve aynı zamanda kalp aktivitelerini destekler.
Sarı : Gerginliği en aza indirir.
Yeşil : Sakinleştirici ve ayrıca pozitif etkileri vardır. Aynı zamanda denge ve uyumu teşvik etmektedir. 
Mavi : Sakinleştiricidir.

Sauna Ekipmanları

Sauna; terleme banyosu anlamına gelir. Örneğin eskiden odun sobalarını av etlerini ve somon balıklarını pişirmek için kurulmuştur. Ayrıca saunaya girildiğinde cilt ısısı 40 dereceye, vücut ısısı da 38 dereceye kadar çıkar. Sonuç olarak vücut hemen terleyerek tepki verir.
Aynı zamanda kandaki savunma hücrelerinin sayısı artar. Ve böylece bakteri ve virüsler etkisiz hale gelir. Sauna  uygulamaları insan vücuduna genç ve taze bir görünüm kazandırıyor. Böylece derinin üst tabakasındaki ölü hücreler dışarı çıkar. 
Sonuçta düzenli olarak yapılan bu terapi kasları gevşeterek vücuttaki romatizma ve kireçlenme ağrılarına iyi gelir. Ayrıca vücudun dış etkenlere karşı direncini arttırır. Toplam kan proteinlerinde artışa neden olur,bu da dokulara daha fazla oksijen ulaşımını sağlar.