fbpx

Enter your keyword

Buhar Jeneratörleri

Buhar Jeneratörleri

Buhar Jeneratörleri kuru havayı nemlendirmek için özel tasarlanmış ünitelerdir. Sağlık ve yaşam kalitesini korumak için profesyonel çözümler sunar. Ek bir kontrol ünitesine gereksinim yoktur. Dijital Display kontrol ünitesi Buhar jeneratörleri üzerindedir. Ayrıca daha düşük elektrik gücünde yüksek verim sağlar. Böylece sorunsuz ve sessiz çalışır. Buhar jeneratörü üzerinden Koku dozaj ünitesi kontrolü bulunmaktadır.

 

Hygromatik Yedek Parça

 

 Yüksek Kalite

Yüksek kalite ürününüzün korunması demektir. Isı cihazları üretimin tüm aşamalarında özellikle kalite kontrol gerekleri yerine getirilerek toplam kalite güvencesi ile üretilir.

Yüksek Verim

Özellikle yüksek verim paranızın korunması demektir. Cihazların en yüksek verim elde edilecek şekilde, her bir cihaz için ayrı ısıl hesap yapılarak tasarım ve üretime tabi olur.

Nitelikli Bakım

Nitelikli bakım üretiminizin korunması demektir. Özellikle cihazların bakımları, nitelikli personel tarafından yapılarak, üretiminizin güvenli bir şekilde ve aksamadan sürmesini sağlar.

Buhar Jeneratörleri bakımları

Yüksek güvenlik canınızın korunması demektir. Kullanıcı güvenliği temel alınarak basınçlı Ekipmanlar Direktifi (PED) şartlarına göre CE işaretli üretilir.

Doğru sıcaklık kontrolünü sağlayarak buharın aşırı ısınmasının hassas kontrolünü yapar. Özellikle tam bir buhar akışı sağlayan kompakt, sessiz ve tam otomatik ünitelerdir. Dolayısıyla hem küçük endüstriyel işlemler için hem de hassas bir laboratuvar için harika bir araçtır.

Özellikler

  •  Jeneratörler çok hızlı bir şekilde ekonomik buhar üretir. Aynı zamanda tam otomasyon kontrolü vardır.
  •  Kondansatör, buhar jeneratörleri için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu şekilde sudan arındırılmış buharı almak için tasarlanmıştır.
  •  Özel bir ayırıcı olduğundan, buharsız su almak mümkündür. Böylece su arıtma cihazı tam otomatiktir ayrıca bu şekilde, çalışmak için başka bir elemana ihtiyaç yoktur.
  • Mümkün olan en kötü şartlar için tasarlanmıştır. Aynı zamanda inanılmaz güvenlik zincirleri ile tasarlanmıştır.
  •  Tüm armatörleri ile tahsis edilmiştir. Dolayısı ile  uzman mühendis ve teknik kadro ile kurulur. 

 

  •  Elektrik, su, yakıt ve baca bağlantısı daha sonra çalışmaya hazırdır. Bundan dolayı tüm araçları ile paket ünite, montaj, taşıma çok kolaydır. 

Buhar Jeneratörleri Çeşitler

Buhar Jeneratörleri  ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilen çok çeşitli standart modeller sunar. Ancak gereksinimleriniz standart çözümlerimizden biriyle karşılanamıyorsa, şartnamenizi karşılamak için özel buhar jeneratörleri veya mini kazanlar yapabilir.

Tüm dünyadaki şirketlere çok çeşitli özel uygulamalar için güvenli, verimli, kullanımı kolay elektrikli buhar makinalarıdır. Öncelikle lütfen burayı tıklayın ve bize gereksinimlerinizi gönderin. Bilgili temsilcilerimizden biri hızlı cevap verecektir!