fbpx

Enter your keyword

Buhar Jeneratörleri

Buhar Jeneratörleri

Buhar Jeneratörleri

Buhar Jeneratörleri

Buhar Jeneratörleri kuru havayı nemlendirmek için özel tasarlanmış ünitelerdir.Buhar Jeneratörleri sağlık ve yaşam kalitesini korumak için profesyonel çözümler sunar.Ek bir kontrol ünitesine gereksinim yoktur .Dijital Display kontrol ünitesi Buhar Jeneratörleri üzerindedir.Daha düşük elektrik gücünde yüksek verim sağlar.Sorunsuz ve sessiz çalışır.Buhar jeneratörü üzerinden Koku dozaj ünitesi kontrolü.

 

Hygromatik Yedek Parça

 

Buhar Jeneratörleri Yüksek Kalite

Yüksek kalite malınızın korunması demektir. Buhar Jeneratörü  ve ısı cihazları üretimin tüm aşamalarında kalite kontrol gerekleri yerine getirilerek toplam kalite güvencesi ile üretilir.

Buhar Jeneratörleri Yüksek Verim

Yüksek verim paranızın korunması demektir. Buhar jeneratörleri en yüksek verim elde edilecek şekilde, her bir cihaz için ayrı ısıl hesap yapılarak tasarım ve üretim yapılır.

Buhar Jeneratörleri Nitelikli Bakım

Nitelikli bakım üretiminizin korunması demektir. Buhar jeneratörleri bakımları, nitelikli personel tarafından yapılarak, üretiminizin güvenli bir şekilde ve aksamadan sürmesini sağlar.

Buhar Jeneratörleri bakımları

Yüksek güvenlik canınızın korunması demektir. Buhar jeneratörleri  kullanıcı güvenliği temel alınarak basınçlı Ekipmanlar Direktifi (PED) şartlarına göre CE işaretli üretilir.

Buhar jeneratörleri doğru sıcaklık kontrolünü sağlayarak buharın aşırı ısınmasının hassas kontrolünü yapar.Buhar jeneratörleri, tam bir buhar akışı sağlayan kompakt, sessiz ve tam otomatik ünitelerdir. buhar jeneratörleri, hem küçük endüstriyel işlemler için hem de hassas bir laboratuvar için harika bir araçtır.

Özellikler

  •  Buhar Jeneratörleri çok hızlı bir şekilde ekonomik buhar üretir. Tam otomasyon kontrolü vardır.
  •  Kondansatör, buhar jeneratörleri için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir, bu şekilde sudan arındırılmış buharı almak için tasarlanmıştır.
  •  Özel bir ayırıcı olduğundan, buharsız su almak mümkündür.
  •  Buhar jeneratörleri   Su arıtma cihazı tam otomatiktir.
  •  Buhar jeneratörleri  Mümkün olan en kötü şartlar için tasarlanmış, inanılmaz güvenlik zincirleri ile tasarlanmıştır.
  •  Bu şekilde, çalışmak için başka bir elemana ihtiyaç yoktur.
  •  Tüm armaetleri ile tahsis edilmiştir.
  •  Uzman mühendis ve teknik kadro ile kurulur. 

 

 

Buhar Jeneratörleri

 

  •  Elektrik, su, yakıt ve baca bağlantısı daha sonra çalışmaya hazırdır.
  •  Tüm araçları ile paket ünite, montaj, taşıma çok kolaydır. 

 

ÇEŞİTLER

Buhar Jeneratörleri  ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilen çok çeşitli standart modeller sunar. Gereksinimleriniz standart çözümlerimizden biriyle karşılanamıyorsa, şartnamenizi karşılamak için özel buhar jeneratörleri veya mini kazanlar yapabilir.

Buhar Jeneratörleri tüm dünyadaki şirketlere çok çeşitli özel uygulamalar için güvenli, verimli, kullanımı kolay elektrikli buhar jeneratörleri . Lütfen burayı tıklayın ve bize gereksinimlerinizi gönderin. Bilgili temsilcilerimizden biri hızlı cevap verecektir!