fbpx

Enter your keyword

Buhar Jeneratörü Videolar

Hygromatik Buhar Jeneratörü

Buhar Jeneratöleri / Ürünler

İLGİLİ VİDEOLAR

Buhar jeneratörü videolar bölümümüzde Hygromatik buhar jeneratörü/buharlı nemlendirici ürünümüze ait videolar yer almaktadır.

Buhar Jeneratörü Videolar

Öncelikle buhar jeneratörleri sahip oldukları ısı enerjisini bünyesindeki az su hacmine anlık ileterek kısa zamanda anlık buhar üreten cihazlardır. Son teknoloji cihazlar teknik detaylar için sitemizi inceleyiniz.

  Buhar odası uygulamaları ekibimiz tarafından buhar için önerilen akrilik muhafazalar ile mükemmel ve farklı konseptlerde uygulanır. Ayrıca  saunadan farklı olarak oldukça nemli bir ortam vardır. Bu sebeple korozyon veya bozulmaya maruz kalan malzemelerden kaçınmak gerekir.

  Öncelikle tüm iç yüzeyleri tamamen kapalı olmak zorundadır. Örneğin fayans gibi su geçirmez bir yüzeye sahip olması gerekir. Ayrıca boya su geçirmez olmalıdır. Aynı zamanda duş başlığı dahil tüm bağlantılar veya çatlaklar, silikon ile kapatılmalıdır.

  Buhar Odası Tesisat İşleri

  • Buhar odasının tüm iç yüzeyleri ekibimiz tarafından tamamlanmış olmalıdır.
  • Ayrıca tavanlar ve yuvalar, yoğuşmanın iç yüzeylerden akmasına izin vermemek ve yüzücünün üzerine damlamayı önlemek için eğimli olmalıdır. Örneğin tavan ayak başına 2 “eğim yeterli olmalıdır. Buhar odası için su tahliyesi  sağlanmalıdır.
  • Uygulama sırasında kaymaz zemin yüzeyi güvenlik için kullanılmalıdır.
  • Aynı zamanda tavan yüksekliği ekip tarafından 8 ‘ile sınırlandırılmalıdır. 8 ‘üzerindeki değerler aşırı sıcaklığa neden olabilir.
  • Uygulamaya başlamadan hemen öncesinde mutlaka buhar jeneratörü takılacak alan seçilmelidir. Böylece buhar üreticisi cihazın nemden buhardan ve soğuktan korunması son derece önemlidir.
  • Özellikle yüzey kaplama için malzemelerin kalitesinden emin olmalısınız. Çünkü sıcak ve nemli koşullar için garantili olmalıdır.