fbpx

Enter your keyword

Buhar Odası Aydınlatma Grubu

Buhar Odası Aydınlatma Grubu

Buhar odası aydınlatma grubu sistemini spa wellness için  özel olarak tasarladık. Özellikle koruma derecesi IP65. Dahili sızdırmaz. Ayrıca ampulleri değiştirebilirsiniz. Fiberglas ya da alüminyum yüzeye sahiptir.

Elektrik Bağlantısı 350mA
Bağlantı kablosu 3 x 1 W
Renkler Kırmızı – Yeşil – Mavi

LED RGB Kontrol

RGB LED çalışma akımı kontrolü 15 adede kadar farklı aydınlatma programları kontrol edebilirsiniz. Örneğin beyaz, (bekleme ışık için) değişen kırmızı, yeşil, mavi, renk.

Elektrik’in Bağlantısı 230V (50-60 Hz)
230V 0,4A Girdi akımı
Çalışma Isısı Aralığı 0 50 ° C

Şerit Aydınlatma

LED-RGB şapka 12 V / DC gerilim ile çalışan bir aydınlatma. Buhar odalarında endirekt aydınlatma için idealdir. 

(Görünür alanlarda kurulum için) özellikle alüminyum profil ile kullanılabilir. Ayrıca şerit ışıklar istenilen uzunlukta siparişe göre üretilir. Test edilmiştir.

Aydınlatma lambaları ısıya dayanıklı ve su geçirmez olmalı. Öncelikle cihazların konumu, herhangi bir hareket sırasında baş, el veya süpürge tarafından dokunulmayacak şekilde olmalıdır. Böylece cihaz gözlere çarpmaz, arkada veya buhar odasının köşesinde olacak şekilde konumlandırılmalıdır. 

Özellikle ideal yerleştirme, lambanın duvar yüksekliğinin yarısına eşit bir mesafede duvar montajıdır. Böylece cihazdaki yük daha az olacaktır. Buhar odası lambaları, IP67 dereceli LED ışıklardır. Seçim, çeşitli kristaller, duvara monte ışıklar ve daha geleneksel tavan ışıklarını içerir. 

Not: Buhar odalarında banyo aydınlatması için lambaların montajı belirli yerleştirme prensiplerine göre yapılmalıdır.