fbpx

Enter your keyword

Buhar Odası Jeneratörleri

Buhar Odası Jeneratörleri

Buhar Odası Jeneratörleri Hygromatik  yerden tasarruf sağlayan kompakt serileri ile bir çok seçenek sunar.

HYGROMATİK BUHAR JENERATÖRLERİ


HYGROMATIK BUHAR JENERATÖRLERİ

Kuru havayı nemlendirmek için özel tasarlanmış ünitelerdir.Hygromatik buhar jeneratörleri sağlık ve yaşam kalitesini korumak için profesyonel çözümler sunar.Ek bir kontrol ünitesine gereksinim yoktur .Dijital Display kontrol ünitesi Buhar jeneratörü üzerindedir.Daha düşük elektrik gücünde yüksek verim sağlar.Sorunsuz ve sessiz çalışır.Buhar jeneratörü üzerinden Koku dozaj ünitesi kontrolü.

Hygromatik nemlendirici

Hygromatik Elektrotlu Buhar Jeneratörleri


Hygromatik CompactLine  Serisi

Yerden tasarruf sağlayan kompakt seri  her mt2’ye  uygun doğru cihaz seçenekleri vardır. Duvar montajına uygun ve aynı zamanda 9 farklı kapasitede maksimum 1-58 kg/h’lık bir buhar çıkışı sunar. Bunlar örneğin emniyet, çevresel uyum kolaylığı, verimliliği, ve özel sağlık ile karakterize edilir. 

Yüksek kaliteli bileşenler

Kanıtlanmış bileşenleri sayesinde Hygromatik nemlendirici uzun hizmet ömrünü ve dayanıklılığı garanti eder. Özellikle gövde korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ayrıca yüksek kalitede yapılmış silindir sayesinde hijyenik plastik ısı kaybını azaltır. Büyük yüzeyli ve değiştirilebilir elektrotlar dayanıklı ve yüksek kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır. 

Hygromatik HyLine Serisi

10 farklı kapasitede  Hygromatik buhar jeneratörü bulunmaktadır. Emniyet ,çevre dostu, verimli ve yüksek hijyen ile karakterize edilir. Uzun ömürlüdür. Gövdesi korozyona son derece dayanıklı ve paslanmaz çelikten yapılmıştır. Silindir ısı kaybını önlemek için yüksek hijyenik plastikten yapılmıştır. Elektrotlu buhar jeneratörü gibi musluk suyunu kullanarak  hijyenik buhar üretebilirler. Su buharlaşır ve suda bulunan bir çok mineraller ayarlanır. 

Mikro işlemci Kontrol

Hygromatik Nemlendirici HyLine serisi   gelişmiş mikroişlemciler kullanılarak kontrol edilir. Güçlü 16 bit işlemciler, sürekli mevcut su kalitesi ayarlarını ayarlayarak, optimum düzeyde enerji kullanımı ve aynı zamanda düşük bakım süreleri ile çalışma sağlar. Ayrıca kullanımı kolaydır. Uzaktan kumanda ve ek bağlantı seçenekleri ile buhar odası için esnek seçimler sunar. Entegre RS485 seri arabirim. 

Hygromatik

Hygromatik Isıtıcılı Nemlendiriciler


Hygromatik HeaterLine serisi

Sürekli buhar üretimine olanak sağlayan çok dayanıklı buhar jeneratörü serisidir. Hygromatik HeaterLine Serisi korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Öncelikle 6-45 kg / h maksimum buhar çıkışları ile 9 birim boyutları mevcuttur. Aynı zamanda tamamen demineralize, kısmen yumuşatılmış su veya musluk suyu ile çalıştırılabilir. Mesela cihaza SuperFlush sistemi entegre edilebilir. Ayrıca konnektörler, sıkma ve silindir buhar hortum adaptörleri hızlı ve kolay bir işlem yapar. Çıkarılabilir kapak üç taraftan erişim sağlar.

Modern mikroişlemci kontrol

Mevcut su kalitesine uyum sağlayan Hygromatik optimum enerji verimliliği ve düşük bakım çalışması için güçlü 16-bit işlemciler içerir. Buhar jeneratörünün aşırı ısınmaya karşı mekanik koruması vardır. Silindirler uzun ömürlüdür. Buhar ancak suyun 100 C ısınmasıyla devreye girer. Basınçsız buhar ile mikrop ve kir içermez. Tuzdan arındırılmış su bakım denetim sayısını en aza indirir. Silindir içerisindeki su seviyesi alt ve üst limiti vardır.

Hygromatik HeaterCompact Serisi

Radyatörlü buhar jeneratörü Hygromatik HeaterCompact özellikle cazip fiyat-performans oranı ile 3-27 kg / saat maksimum buhar çıkışı ile 9 adet küçük, kompakt boyutlar sunuyor. Cihazlar deiyonize, demineralize edilmiş ya da içme suyu ile birlikte çalıştırılabilir. Özellikle güvenli çevre dostu, verimli ve hijyenik sağlıklı buhar üretirler.

Güvenli Sertifikalı Hijyen Kolay Bakım

Hygromatik, optimum bileşen erişilebilirlik sayesinde kurulum ve bakım açısından zaman kazandırır. İçerisindeki kireç Entegre SuperFlush sistemi ile kolayca temizlenmektedir. Sertlik miktarı belirgin bir şekilde azalır ve bakım periyotları önemli ölçüde uzar. Silindirler Kolay temizlenir.

Modern mikroişlemci kontrol

Hygromatik buhar jeneratörleri gelişmiş mikroişlemciler ile kontrol edilir. Mevcut su kalitesine uyum sağlayarak optimum enerji verimliliği ve düşük bakım çalışması için güçlü 16-bit işlemciler içerir. Bu modüler uzaktan kumanda ve ek bağlantı seçenekleri gibi birçok ekstralar gibi esnek çözümler sunmaktadır.

Hygromatik şamandıra anahtarı seviye kontrolü ile silindirler uzun ömürlü olurlar. Buhar ancak suyun 100 C ısınmasıyla devreye girer. Basınçsız buhar ile mikrop ve kir içermez. Tuzdan arındırılmış su bakım denetim sayısını en aza indirir. Silindir içerisindeki su seviyesi alt ve üst limiti vardır.

Hygromatik HeaterSlim Serisi

Özel kaplıcalar için ideal bir cihaz Hygromatik HeaterSlim serisidir. Optimum bileşen sayesinde de kurulum ile ayrıca bakım sırasında zaman kazandırır. Aynı zamanda demineralize veya musluk suyu ile de çalıştırılabilir. Çevre dostu, verimli, hijyenik ve sağlıklı buhar üretir. Kablosuz uzaktan kumanda ile sıcaklık ayarı ışık ve koku ayarı çok kolay kontrol edilebilir.

Heater Slim üç versiyonu mevcuttur:

Hygromatik TouchRemote -Harici dokunmatik kontrolleri ile birlikte bir duvar veya masaya monte edilebilen cihazdır. Dokunmatik – Yerleşik dokunmatik cihaz. Temel kapalı durumda ve hiçbir dokunmatik operasyon bulunmamaktadır.

Güvenli Sertifikalı Hijyen Kolay Bakım

HeaterSlim Hygromatik 230 V ve 400 V mevcut olan bağlantıları ile esnektir. Bakım için silindir özel araçlar olmadan kolayca çıkarılabilir. Ayrıca, mevcut  radyatör kolları çok rahat temizlenebilir. Deiyonize su ile işletilen radyatör buhar jeneratörü, neredeyse hiç bir bakım gerektirmez. Buhar odası ve buhar banyosu içinde ve dışında kullanılabilir.

Teknik Veriler

Hızlı ısınma süresi, hızlı başlatma . Bağlantı ve koku pompası, ışık ve buhar çıkışı fan kontrolü. Hygromatik uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Tek kademeleri sıcaklık kontrolü. Güç göstergesi için ışıklı kontrol düğmesi.

Hygromatik Nem Alma Cihazları


Nem Alma P50

Yoğunlaşma ilkesine dayanan nem alıcılardır. Aynı zamanda duvara monte için kompakt ünite. Çelik saçtan yapılmıştır. VDE EN60529 Koruma sınıfı IPX4.Ön tarafta hava girişi vardır. Ayrıca üst tarafta hava çıkışı bulunmaktadır. Fan motoru mevcuttur. Tam hermetik döner kompresör, aşırı yüklenmeye karşı korumalıdır. Genleşme valfi ve filtre kurutma makinesi ile bakır boru mevcuttur. İzin verilen dış ortam sıcaklığı. ThermoLogic tarafından yönetilen çalışma alanı.

Teknik veriler:

Nem alma performans / güç tüketimi

30 ° C /% 80 bağıl nemde = 47.0 lt. / Gün 770 watt
30 ° C / 60% r.f. de = 29.0 lt. / Gün 715 watt
27 ° C /% 60 bağıl nemde = 27.0 lt. / Gün 670 watt
20 ° C /% 60 bağıl nemde = 24.0 lt. / Gün 630 watt
Yer: (., Oda ve su sıcaklığı ve oda nem bağlı olarak)
Boyutlar (H / W / D): 740 mm / 824 mm / 251 mm
Ağırlık: 54.0 kg

Nem Alma P70

Yoğunlaşma ilkesine dayanan  nem alıcılardır. Duvara monte edilir. Çelik saçtan yapılmıştır. EN 60529 VDE 0470 koruma derecesi: IP X4.Ön tarafta hava girişi mevcuttur. Hava çıkışı üstündedir. Fan motoru vardır. Tam hermetik döner kompresör, aşırı yüklenmeye karşı korumalıdır. Genleşme valfi ve filtre kurutma makinesi ile bakır boru mevcuttur. İzin verilen dış ortam sıcaklığı. Hygromatik ThermoLogic tarafından yönetilen çalışma alanı. Döner kompresörlü. Soğutma devreli.

Teknik veriler:

Nem alma cihazı performans / güç tüketimi

30 ° C /% 80 bağıl nemde = 66.2 lt. / Gün 1,050 watt
30 ° C / 60% r.f. de = 46.0 lt. / Gün 990 watt
27 ° C /% 60 bağıl nemde = 34.6 lt. / Gün 920 watt

Devridaim Adet: 1,000 cbm / Nem: 40-95% RHGürültü seviyesi: 52 dB (A)Güç kaynağı: 1 x 230 V / 50 HzAğırlık: 64.0 kg

Hygromatik Buhar Jeneratörleri

Hygromatik
hygromatik-compact-line-08
Hygromatik
Hygromatik

Sağlıklı yaşam otellerindeki hava nemlendirmesi.

Sağlıklı yaşam tesislerinde düzenlenmiş ısı ve hijyenik buhar Hygromatik, konukların genç ve rahat olmasını sağlamak için temiz ve sağlıklı bir hava nemi sağlar.

Buhar banyosu Hygromatik

Buhar banyoları,% 100 nemde ve nispeten düşük sıcaklıklarda (yaklaşık 45-50 ° C) nem ile karakterizedir.

 

Hygromatik FlexLine Plus Spa üniteleri,  Hygromatik FlexLine serisini, korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Hygromatik Buhar silindirlerine sahip yeni ısıtıcı tipi buhar jeneratörlerinde son derece sağlam ve uzun ömürlü bir tasarımla tamamlıyor.

Hygromatik HeaterLine, profesyonel kullanım ve uzun bir çalışma ömrü için son derece sağlam, yüksek performanslı üniteler sunmaktadır. Hygromatik  düşük bakım ve uzun servis çevrimleri çevreyi korur ve maliyetleri düşürmeye yardımcı olur.

hygromatik-electrode-heater-type-steam-generators-interbad-26411-9912260

Hygromatik Uzaktan Kontrol

Hygromatik  aksesuarlarına en son eklenen yeni Spa Remote Touch. Yeni kablosuz kontrol, tüm  buhar jeneratörleriyle birleştirilebilir ve hatta buhar banyosuna alınabilir. Özellikle sezgisel bir dokunmatik yüzey ve LCD renkli ekran ile uzaktan kumanda içerebilir. Ayrıca kendini açıklayıcı simgeler sayesinde sezgisel kullanım sunar. Işığı karartmanın yanı sıra üç adede kadar olası özüm pompasının kontrolü veya eko modun kullanılması kabin içinde bile kablosuz olarak yapılabilir.

Elektrot ve ısıtıcı tipi buhar jeneratörleri 

Hygromatik, karada ve denizde spa ve fitness alanlarına saf ve hijyenik buhar sağlar. 40 yılı aşkın bir süredir buhar banyoları, buhar duşları, biosaunlar, şifalı kil buhar banyoları, hamamlar, caldariumlar ve daha yakın zamanlarda sıcak yoga stüdyoları için çözümler sunmuştur. Ticari bir spa veya özel kullanım için Profesyonel kurulum ve bakım önerileri ile ideal çözümü sunabilir.

HeaterSlim ve CompactLine, sağlığı ve refahı iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Bunlar özellikle:

, karada ve denizde spa ve fitness alanlarına saf ve hijyenik buhar sağlar. 40 yılı aşkın bir süredir , buhar banyoları, buhar duşları, bio saunalar, şifalı kil buhar banyoları, hamamlar, caldariumlar ve daha yakın zamanlarda sıcak yoga stüdyoları için çözümler sunmuştur. Ticari bir spa veya özel kullanım için HygroMatik, profesyonel kurulum ve bakım önerileri ile ideal çözümü sunabilir.

hygromatik-flexline

Buhar Jenertörü Hygromatik faydaları şunlardır:

 • Basit kurulum
 • Güvenilirlik
 • Hızlı tepki süresi
 • Ekonomik
 • Genişletilmiş çalışma süreleri
 • Kolay bakım
 • Yeniden kullanılabilir bileşenler

Tüm buhar üretim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Hygromatik’in yeni FlexLine ürün serisi

Aquanale 2017’de ilk kez sergilendi. Spa sektöründe profesyonel bir buhar çözümünden beklediğiniz her şeyi size sunuyor. Bu yenilikçi ürün serisi, ihtiyaçlarınıza göre seçenekleri seçebileceğiniz bir kit gibi çalışır. Hygromatik en önemli ürün avantajlarından biri, sadece projeniz için gerçekten ihtiyacınız olan eklentiler için ödeme yapmanızdır. 

Hygromatik FlexLine, her olası sağlık senaryosu için özel bir çözüm sunar:

 • 3.5 ″ dokunmatik ekran ve 53 röle fonksiyonu ile kullanıcı için mükemmel kolaylık
 • 4 farklı ışık senaryosuna kadar
 • Rezervuarları değiştirmeden en fazla 4 koku arasında esnek geçiş
 • Her zaman doymuş bir buhar kurulumu için doğru güç  Hygromatik – küçük bir buhar banyosundan büyük bir buhar banyosuna
 • Mükemmel hassasiyet kontrolü ve aşırı sıcaklıklara karşı mükemmel koruma  Hygromatik
 • Entegre bir donanım koruma anahtarı sayesinde piyasadaki en yüksek güvenlik standardı
hygromatik

Hygromatik Kullanım Alanları Ve Amaçları

Özellikle ısıtmalı ve nemlendirilmiş odalarda uygulanır. Sonuç olarak amaç  sağlık ve kilo verme faydalarını arttırmak. Bunun için sıcak ortamlar çok önemlidir. Örneğin 40 ° ila 42 ° C’de% 40 arasında uygulanabilir. İstenen nem yoğunluğuna bağlı olarak% 80 rh.
Pratik deneyim,
Doğru nem miktarı
Ayrıca nemlendirir ve enerji verir.
Güvenilirlik, kısa tepki süresi ve kullanım kolaylığı sağlar.
Hygromatik ürünleri kullanıcı dostu ekranı ile bu gereksinimleri
pratik bir tasarım ile sunar.