fbpx

Enter your keyword

Buhar odası koku dozaj üniteleri

17108-DUFTDOS-AK1-0

Buhar odası koku dozaj üniteleri yaklaşık 50 m³ hacme kadar olan kabinler için ılıklık, kaldarium, kızılötesi kabin vb. Ayırca teknik odaya kurulum için ideal. Öncelikle küçük bir kompresör, koku konsantresi ile dolu bir kabın yüzeyine hava üfler. Ardından koku konsantresi buharlaşır ve 6 x 1 hortum hattı (maks. 5 m uzunluk) ve bir giriş nozulu ile kabine taşınır. 

18876-1-DUFTDOS-AK1-UNPL

Yaklaşık 50 m³ hacme kadar olan kabinler için güç kontrollü, ılıklık, kaldarium, kızılötesi kabin vb. Özellikle teknik odaya kurulum için küçük bir kompresör, koku konsantresi ile dolu bir kabın yüzeyine hava üfler. Böylece koku konsantresi buharlaşır ve 6 x 1 hortum hattı ve bir giriş nozulu ile kabine taşınır. Ek olarak koku yoğunluğu, gövde üzerindeki iki döner düğme ile ayarlanır.

13349-1-DUFTDOS-AK3-W-UNPL

Ilıklık, kaldaryum, kızılötesi kabin vb. dört farklı koku ile tatlandırma cihazı. Örneğim yaklaşık 50 m³ hacme kadar olan kabinler için. Teknik odaya kurulum için. Ayrıca küçük bir kompresör, koku konsantresi ile dolu bir kabın yüzeyine hava üfler. Sonuç olarak koku konsantresi buharlaşır ve 6 x 1 hortum hattı (maks. 5 m uzunluk) ve koku yönüne göre bir giriş nozulu ile kabine taşınır. 

Buhar odası koku dozaj üniteleri

13163-1 DUFTDOS VARIO-W-4-UNPL-KOMPAKT

Buhar banyolarında dört farklı kokuyu birden dozlayabilen dozaj ünitesi. Arzu edilen kokular yuva üzerinden doldurulur. Hemen ardından dozlanması istenen koku bir düğme ile seçilir ve seçilen kokular ayarlanabilir zaman aralıkları ile dozlanır.

Buhar Odası Koku Dozaj Üniteleri
Buhar Odası Koku Dozaj Üniteleri
Buhar Odası Koku Dozaj Üniteleri