fbpx

Enter your keyword

Buhar Odası Uygulamaları

buhar odası aydınlatma grubu.wdt2

Buhar Odası İmalatı
Buhar odası uygulamaları ekibimiz tarafından buhar için önerilen akrilik muhafazalar ile mükemmel ve farklı konseptlerde uygulanır. Ayrıca  saunadan farklı olarak oldukça nemli bir ortam vardır. Bu sebeple korozyon veya bozulmaya maruz kalan malzemelerden kaçınmak gerekir. Özellikle tüm iç yüzeyleri tamamen kapalı olmak zorundadır. Örneğin fayans gibi su geçirmez bir yüzeye sahip olması gerekir. Aynı zamanda boya da su geçirmez olmalıdır. Duş başlığı dahil tüm bağlantılar veya çatlaklar silikon ile kapatılmalıdır. 

Buhar Odası Ekipmanları

Buharlı Nemlendiriciler Yedek Parça

Buhar odası uygulamaları ile tüm iç yüzeyleri ekibiniz tarafından bitmiş olmalıdır.
Ayrıca tavanlar ve yuvalar, yoğuşmanın iç yüzeylerden akmasına izin vermemek ve yüzücünün üzerine damlamayı önlemek için eğimli olmalıdır. Örneğin tavan ayak başına 2 “eğim yeterli olmalıdır.Buhar odası için su tahliyesi  sağlanmalıdır. Uygulama sırasında kaymaz zemin yüzeyi güvenlik için kullanılmalıdır. Tavan yüksekliği ekip tarafından 8 ‘ile sınırlandırılmalıdır.8 ‘üzerindeki değerler aşırı sıcaklığa neden olabilir. Uygulamaya başlamadan önce mutlaka buhar jeneratörü takılacak alan seçilmelidir. Buhar üreticisi cihazın nemden buhardan ve soğuktan korunması son derece önemlidir. Yüzey kaplama için malzemelerin kalitesinden emin olmalısınız. Çünkü sıcak ve nemli koşullar için garantili olmalıdır.

buhar odası uygulamaları -01

Kullanıcılar için En İyi Buhar Odasını Seç.
Hoş bir aroma ve mükemmel oda iklimi, buhar odasında optimum zevk için anahtar faktörlerdir! Bizler buhar odası yapımı ve inşaatı ile teknik ekipman sağlayıcısı olarak hizmet vermekteyiz.Teslim kapsamı buhar jeneratörleri ile koku dozaj ünitelerini kapsar. Buhar odası sıcaklığı en fazla 45°C-50°C nem % 95-100 civarıdır. Aromaterapi  renk ve müzik terapileriyle zenginleşir. Gerek yapısı gerekse kullanım yönüyle saunadan çok farklıdır. Sauna ahşap bir odanın içerisindeki bir insanın kuru sıcak ile terlemesidir.