fbpx

Enter your keyword

Buharlı nemlendiriciler

hygromatik buharlı nemlendirici

Buharlı Nemlendiriciler

Buharlı nemlendiriciler Hygromatik esnek enerji verimli nemlendirme cihazları geliştirdi. Ürünler bir çok alanda kullanılabilir ve uygulanabilirdir. Dolayısıyla kalitesi açısından uzun ömürlü cihazlardır. Sağlıklı konforlu iç mekan sağlar. Aynı zamanda elektrostatik yüklemeye karşı koruma. İklimlendirme yaparken yüksek enerji verimliliği. Ayrıca hava nemindeki dalgalanmalar ve çok kuru hava kullanılan hammaddelerin ve işletmenin nihai kalitesini doğrudan etkiler. Sonuç olarak üretim sırasında yaratılan ısıyı stabilize etmek için en iyi iç mekan iklimlendirmesidir.

Hygromatik

Mevsime bağlı olarak alanların ısıtılması ve soğutulması gerekir. Bu sebeple farklı sıcaklıkların bağılla doğrudan etkisi vardır. Özellikle hava nemi için mutlaka hassas kontrol gereklidir. Bu yüzden ki bir odadaki hava nem seviyesini optimize etmek önemli bir etkiye sahiptir. Sonuç olarak içinde bulunan kişilerin sağlığı ve refahı buna bağlıdır. Çok kuru havanın gözlere ve cilde çok büyük zararları vardır…

Spa Ve Sağlıklı Yaşam Merkezlerinde Hygromatik Önemi

Hijyenik buhar kontrolü için tüm alanlarda kendini geliştirmiştir. Spa ve sağlıklı yaşam merkezlerinde HygroMatik buhar jeneratörleri % 100’e varan bağıl nem sağlar. Bunun için elektrotlu ısıtıcılar kullanır. Buhar jeneratörleri , buharlı nemlendiriciler buhar banyolarında kilit unsurdur. Spa sağlıklı yaşam merkezleri dinlenme tesislerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  İdeal nem ve ayrıca sıcaklık üretmek için tasarlanmış bu cihazlar son derece güvenlidir. Önemli derecede daha az bakım sağlar ve daha uzun servis ömrü vardır.

Elektrotlu Nemlendiriciler

Suyun buharlaşması için elektrotlar kullanır. HygroMatik özellikle normal musluk suyu ile kullanıma uygundur. Elektrotlar özel bir buhar silindirinde düzenlenir. Ayrıca su verildiğinde, elektrik devresi arasındaki elektrotlar kapanır ,su ısınır. Böylece saf, kokusuz su buharı üretir. Ünitelerinde yalnızca katı tam yüzey elektrotlar kullanır. Bu yüzden sağlamlıkları nedeniyle dayanıklıdırlar. Elektrotlarda olduğu gibi değiştirilmesi gerekmez.

Buharlı Nemlendiriciler  Talimatlar

Basınçsız, hijyenik buhar olana kadar suyu bir daldırma ısıtıcısındaki gibi bir buhar silindirinde ısıtırlar. Ayrıca hassas kontrol ve uzun servis ömrü sağlamak için bakımlarını yapmalısınız.