fbpx

Enter your keyword

Caribbean Storm Teknik Bilgiler

Caribbean Storm Teknik Bilgiler Detaylar

Ön-filtre ve küresel vana MS 3/4 . Kontrol vanaları termostatik 2 x selenoid vana 1/2 ile çıkış .Boş sinyali ile dozaj pompası. DIN EN1717 göre akış önleyici.

Macera Duşu

Özellikler

Mikroişlemci kontrol EDS1 .

Elektrik Bağlantısı  :   230 V/ 50 Hz AC.

Elektrik Gücü :   290 W.

Su Temini :  2X3/4.Boyutu : 75 X 75 cm.Ağırlık :  15 kg

Termomixer Ayarı

Caribbean Storm Teknik Bilgiler Program Ayarları 

(İsteğe bağlı 3-4) programları bulunur. Her bir Program için 3 adet anahtar vardır.(İsteğe bağlı 4 yönlü düğme).Bir program aktive edildiğinde diğeri durur. Çalışma parametrelerin ayarı yandaki resim üzerinde görülmektedir.

Termostatik karışım vanası standart bir sıcaklıkta(1) ayarlanır.Sıcaklık plakası F  işaretlenir.Su ayar aralığı yapılmış sınırlar şunlardır:Allen anahtarıyla G ile varsa merkezde sıcaklık plakası F.Saat yönünde, su sıcaklığı artar .Saat yönünün tersine azalır.

Macera Duşu Caribbean Storm Nedir?

Macera Duşu Sistemleri yağmur odaları ve macera odaları ile atraksiyon duşları alanında yenilikçiliktir. Özellikle üretim kapasitesi, güvenirlik ve sorunsuz sistemler tasarlamak ayrıcalığımızdır. Bu sayede kendini sürekli geliştiren uluslararası standartlara sahip olduk. Öncelikle amacımız kullanıcıya müzik ambiansları eşliğinde bir duş keyfi heyecanı yaşatmaktır. Sonuç olarak tropical meyve kokularının eşlik ettiği duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmur ormanlarındaymış gibi hisseder. 

Rain maker macera duşları,

Duş başlıkları farklı duş seçenekleri ile geliştirilmiştir. Özellikle zengin ışık oyunları, doğanın ses efektleri sayesinde size çok farklı bir atmosfer sunar. Bu duş tüm duyuları harekete geçirir, rahatlama hissini arttırır ve arındırır. 

Özelikle modüler konsept ile ihtiyacınıza göre çözümler üretiyoruz. Her projeye uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. Aynı zamanda sürdürülebilirlik, sessiz çalışma, hızlı montaj. Ayrıca teknik servis desteği bulunmaktadır. Aynı zamanda sıcak ve soğuk su, koku dozlama, ışık ve ses efektleri ile kullanıcının tüm duyularını canlandırır. Sonuç olarak macera duşu sistemleri hayalinizdeki ortamı yaratır.