fbpx

Enter your keyword

Dokunmatik ekran kontrolü

Dokunmatik Ekran Kontrolü

Dokunmatik ekran kontrolü buhar jeneratörü Hygromatik uzaktan kontrol sistemi. Buhar odalarını uzaktan çalıştırmak için kumandalar geliştirilmiştir. Kabinin tüm parametrelerinin merkezi olması özellikle uygun Touch menü ara birimi üzerinden kontrol edilmesini sağlar.

Merkezi Kontrol Sistemleri

Dışardan kontrol edilebilirsiniz. Tüm  buhar banyoları buhar jeneratörleri için ekranlı uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Isı, su, aydınlatma, ses, koku. Bu duyuların yaşanması için  eşsiz Wellness deneyimi sunar.

Buhar Odaları için Uzaktan Kumanda

Jeneratör ve kumanda arasındaki iletişim RS232 arayüzü üzerinden gerçekleştirilir. Kontrol sistemi ve jeneratör yerleşik veya ayrı bir kontrol kabinine teslim edilir. Ek olarak kontrol ve dokunmatik ekran bir  kablo üzerinden bağlanır.

Merkezi Kontrol Sistemi

Oda sıcaklık sensörü ile kontrol ayrı bir kontrol kabini içinde verilir. Ayrıca kontrol ve dokunmatik ekran bir kablo üzerinden bağlayabilirsiniz. Dokunmatik Ekran denetleyicisi mükemmel bu unsurları birleştirir. Buhar odası Fin Saunası vb terapi odaları için. Işık , ses, buhar üretme jeneratörleri aynı zamanda saunalar için ısıtıcılar, zeminden/duvara ısıtmalar.

Bireysel kabin kontrollerinden sağlıklı yaşam tesisindeki tüm kabinler için. Aynı zamanda sağlık konseptine uygun bireysel kabinler için. Görselleştirme için 3,8″ ile 19″ arasında net ve sezgisel dokunmatik grafik ekran. Ayrıca birden fazla dilde programlanabilirsiniz.

Sadece su, koku, buhar, ışık, ses ve ısının mükemmel etkileşimi sayesinde sağlık, tüm duyular için hoş bir deneyim haline gelir. Gelişmiş PLC endüstriyel kontrolörlerin kullanımıyla yüksek düzeyde güvenilirlik garantisi. Ek olarak, her kontrolör, kurulum için ayrı bir devre şeması ile.

Ayrıca ölçülen değerler, mevcut çalışma durumları ve meydana gelen arızalar ve alarmlar PC, akıllı telefon veya tablet gibi tarayıcı özellikli herhangi bir cihazda görüntüleyebilirsiniz.