fbpx

Enter your keyword

Dokunmatik Ekran Kontrolü

Dokunmatik Ekran Kontrolü

Dokunmatik Ekran Kontrolü buhar jeneratörü Hygromatik uzaktan kontrol sistemi. Buhar odalarını uzaktan çalıştırmak için kumandalar geliştirilmiştir. Kabinin tüm parametrelerinin merkezi olması ve uygun Touch menü ara birimi üzerinden kontrol edilmesini sağlar.

Merkezi Kontrol Sistemleri

Dışardan kontrol edilebilir. Tüm  buhar banyoları buhar jeneratörleri için ekranlı uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Isı, su, aydınlatma, ses, koku. Bu duyuların yaşanması için  eşsiz Wellness deneyimi sunar.

Buhar Odaları için Uzaktan Kumanda

Jeneratör ve kumanda arasındaki iletişim RS232 arayüzü üzerinden gerçekleştirilir. Kontrol sistemi ve jeneratör yerleşik veya ayrı bir kontrol kabinine teslim edilir. Kontrol ve dokunmatik ekran bir  kablo üzerinden bağlanır.

Merkezi Kontrol Sistemi

Oda sıcaklık sensörü ile kontrol ayrı bir kontrol kabini içinde verilir. Kontrol ve dokunmatik ekran bir kablo üzerinden bağlanır. Dokunmatik Ekran denetleyicisi mükemmel bu unsurları birleştirir. Buhar odası Fin Saunası vb terapi odaları için.Işık ses, buhar üretme jeneratörleri ,saunalar için ısıtıcılar, zeminden/duvara ısıtmalar.