fbpx

Enter your keyword

EOS kontrol üniteleri

Sauna Isıtıcıları Kontrol Üniteleri 

Tek bir kontrol paneli ile 8 kabine kadar kontrol

EOS kontrol üniteleri en yeni nesil dokunmatik kontrol ünitesi sayesinde saunanızı gerçek bir deneyime dönüştüren bir kontrol.

Öncelikle Eos tek bir kontrol paneli ile her zaman bir genel bakışa sahip olursunuz. Ayrıca her bir kabine geçebilir aynı zamanda  bireysel ayarlar yapabilirsiniz veya tüm kabinleri çağırabilir böylece çalışma durumlarını izleyebilirsiniz. Tüm kabinler tek bir tuşa basılarak açılıp kapatılabilir. Kapsamlı ayar seçenekleri size her kabini isteklerinize göre kişiselleştirme ve yenilikçi araçlarla çalışmayı optimize etme fırsatı verir.

İster klasik bir Fin saunası, Bi-O saunası, buhar banyosu veya bir kızılötesi kabin olsun EOS kontrol üniteleri ile kontrol çok kolay.

Şunlar için bir kontrolör:

  • Kuru Fin saunası
  • Nemli çalışma ile Bi-O sauna
  • Ayrıca buhar banyosu
  • Türk Hamamı (Hamam) veya Roma Hamamı (Laconium, Tepidarum)
  • Kızılötesi kabin
model
946504 EOS EmoTouch 3 siyah (Sauna)
946505 EOS EmoTouch 3 beyaz (Sauna)
946991 EOS EmoTouch 3 siyah (Hamam)
946992 EOS EmoTouch 3 beyaz (Hamam)

eos kontrol üniteleri-wdt

Bir akıllı telefon veya tablet ile rahatça kabin kontrolü.

Genişletilmiş EOS Spa Control uygulaması ile sauna kabinine ek olarak, kızılötesi, buhar gibi çeşitli diğer kabin türleri artık hareket halindeyken bir SBM uygulama modülü ile birlikte çalışır. Böylece nerede olursanız olun rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca çalışma durumunun veya mevcut sıcaklığın hızlı bir şekilde kontrol edilmesi de sorunsuz bir şekilde mümkündür. Birkaç kabini yönetmek de mümkündür. Diğer bir özellik ise sauna için sadece birkaç tıklamayla özelleştirilebilen profil vardır. Ayrıca daha da fazla kontrol için, tezgah sensörünün sıcaklığı. Ve sonuç olarak sauna, buhar banyosu veya Roma hamamı için kontrol sağlayabilirsiniz.

Kontrol Panellerinin Özellikleri

Özellikle özel ve ticari kullanım için dijital kontrol ünitesi. Ayrıca 7″ kapasitif renkli dokunmatik ekrana sahip özel cam ekran. Böylece yeni, tamamen revize edilmiş navigasyon ve kullanım sağlanır. Ayrıca dijital kontrol merkezi – 1 kontrol ünitesi (ek güç üniteleri ile)  Ek olarak 20 dilde menü navigasyonu . Özellikle genişletilmiş kurulum ile pin kodu korumalı servis alanı. Çocuk kilidi ve aynı zamanda tatil evi modu (PIN kodu ile) .

Yüksek güvenlik standartları, en son AB standartlarına uygundur. Ayrıca potansiyelsiz kontak uygulama üzerinden kontrol edilebilir ve örneğin B. ek bir ışık kaynağı düzenler. Aynı zamanda cumartesiden eve dönüş yolunda arabada alışveriş yapmak, yolculuktan dönmek ve sadece havaalanına inmek ya da işte zor bir günün ardından eve gitmek.