fbpx

Enter your keyword

Hakkımızda

WDT / Wellness Tasarım Teknolojisi

Hakkımızda 28 Yıllık teknoloji yatırımları sayesinde SPA & WELLNESS ve havuz projeleri  sektöründeki yenilikçi yaklaşım,Alman disiplinliği ile sağlamlığı bizleri dünyanın, prestijli firmaları ile çözüm ortaklığında buluşturmuştur. Aynı zamanda WDT-Wellness Design Technology sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini en iyi şekilde kullanır.Örneğin içme suyu şartlandırmaları, atraksiyon macera duşları,koku dozajlama, buhar odaları,saunalar,tuz odası ve ekipmanları,aroma terapi, refleksoloji,kar odaları,ölçü ve ayar teknolojisi aktif karbon uygulamaları alanlarında faaliyet göstermektedir.

Uzun yılların tecrübesi ve servis ekibimizin uzmanlığından yararlanın.

  • Kapsamlı Teknik Bilgi Ve Çözümler
  • Yerinde Destek Taleplerine Hızlı Yanıt
  • Sadece Eğitimli ve Kalifiyeli Çalışanlar
  • Servis Ve Çözüm Odaklı Yaklaşım
  • Dünya Klasmanında Yüksek Kalite Standartları ve uluslararası sertifikasyonlar
  • Müşteri memnuniyeti odaklı, benzersiz kalitede satış sonrası hizmetler politikası

Anahtar Teslim Çözümler

Projelendirme

proje-yonetimi
Anahtar teslim çözümler için, ıslak ve kuru mekanlar, projelendirme, konsept, fizibilite iç ve dış mimari dekorasyon, uygun spa ortamlarının oluşturulması. Alman disiplini ve bilgi birikimi ile sağlam temellere dayalı bir çalışma ile tarafınıza sunulur.

Yenilikçi En İyi Ürün Yelpazesi

Üretim ve Arge

macera duşu
Özellikle kaliteli üretimde öncü marka olarak düşünceye yenilikçiliğe yatırım yapar. Ayrıca üretimin her aşamasında müşteriler için en çok değer yaratacak özellikleri işler ve ürünü piyasaya sunar.

Stratejik Büyüme

Satış Sonrası

satis-sonrasi-destekbg
Tüketicilerine özellikle sunduğumuz satış sonrası sorunsuz hizmet aracılığıyla müşteriye güvenilir bir ortam sağlanmaktadır.Ürün desteği, teknik destek satış sonrası hizmetlerin sorunsuz ,hızlı ve çözüm odaklı olması prensiplerimiz arasındadır.