fbpx

Enter your keyword

Hamam Köpük Uygulamaları

Hamam Köpük Uygulamaları

Hamam köpük uygulamaları su, hava ve köpük ajanları tarafından hamam masajı için köpük üretir. Ayrıca sıcak su ile yıkama fonksiyonu entegre edilmiştir. Köpük maddesinin dozaj miktarı ve kullanılan su miktarını ayarlayabilirsiniz. Her iki fonksiyonu bir buton ile başlatabilirsiniz. Sonuç olarak hamam masajları için sabun köpüğünün üretilmesi için dozajlama yapılmış olursunuz.

Öncelikle köpük yoğunluğu ve köpük konsantresi tüketimini ayarlayabilirsiniz. Bu sayede bakım külfetini de en aza indirgemiş olursunuz. Aynı zamanda FOAMDOS’un kompakt yapı biçimi nedeniyle masaj masasına bağlanması da mümkündür. Dozaj pompası, hava pompalı kumanda, boru tesisatı komple kablo ve boru tesisatı döşemelidir.

Türk Hamamı Uygulamaları

Türk hamamı uygulamaları Batı Avrupa’da, temizlik ve rahatlama yöntemi olarak  kullanılırdı. Viktorya döneminde popülerleşti. Türk hamamı yaptırma süreci bir saunaya benzer. Ancak antik Yunan ve antik Roma hamam uygulamaları ile yakından ilişkilidir.

Türk hamamı , dünyada en yaygın geleneklerden biridir. Kaliteli ve göze hitap eden bir Türk hamamı konuklarınıza unutamayacakları bir spa deneyimi sunmanızı sağlayacaktır. Ayrıca Türk hamamı, sıcak bir kuru hava ile sürekli ısıtılan bir odada gevşemek ile başlar ve vücudun özgürce terlemesine izin verilir. Mermerlerin ana kullanım alanları binaların içi ve dışındadır. (yer ve duvar döşemeleri, basamaklar, sütunlar, şömineler, mutfak ve banyo-hamam, dış cephe kaplamaları).