fbpx

Enter your keyword

Hidro Masaj Havuzları

HİDRO MASAJ HAVUZLARI

Hidro masaj havuzları Antik romalılar ve Yunanlılardan esinlenilmiştir. Spa wellness kültürü için eşsiz bir deneyim olduğunu görmüşlerdir. Klorlusu filtrelenmiştir ve vücut  sıcaklığına yakın derecede sıcaktır.
Cihaz masaj uygulaması için güçlü yan jetler barındırır. Bu su masajı kullanıcıyı stresten arındırır, kan dolaşımını hızlandırır.
Paslanmaz çelik jakuziler ve kaplıcalar sağlık kaplıcaları, oteller, spor eğitimi, hastaneler ve rehabilitasyon klinikleri için idealdir.

Hidromasaj – Spa

Hidromasaj ekipmanı tamamen otomatiktir. Öncelikle sağlıklı yaşam tesisine entegre ederek spa üretiyoruz. Ayrıca, tam otomatik filtreleme vardır. Aynı zamanda ısıtma ve hava üfleme yüksek kaliteli prefabrik kaplıcalar kuruyoruz. Özellikle kurulumu kolay ve dayanıklıdır. Ayrıca kurulduktan sonra, minimum bakım ve bakım ile yıllarca sorunsuz hizmetin tadını çıkaracaksınız. Paslanmaz çelik jakuzilerimiz ve kaplıcalarımız, eksiksiz mekanik ve filtreleme sistemleri, erişim ekipmanı ve rehabilitasyon sistemleri, karşı yüzme ve hidroterapi seçeneklerini içerir.
Standart spa özellikleri şunları içerir:
Aynı zamanda düşük karbonlu paslanmaz çelik, cilalı paslanmaz çelik iç kaplama, iki giriş bağlantısı, iki ana drenaj bağlantısı, dört hidroterapi bağlantısı ve ayrıca  bir skimmer bağlantısı ve yalnızca kabuk montajı. Birçok isteğe bağlı özellik de mevcuttur. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen standart hidroterapi havuzu tasarımlarına, konfigürasyonlarına ve seçeneklerine sahiptir. Aynı zamanda paralel çubuklar, erişim rampaları, yastıklı zemin yüzeyleri. Dirençli jet üniteleri ve hatta su altı koşu bantları hidroterapi havuzunuza kurabiliriz.