fbpx

Enter your keyword

Hygromatik

Hygromatik  buharlı nemlendiriciler

Hygromatik tüm uygulamalar ve performans kategorileri için bir dizi ünite.Fabrika çıkışında bireysel konfigürasyon ile kurulum kolaylığı. Güçlendirme için seçeneklerin genişletilmesi. Gerçekten ihtiyacınız olan fonksiyonlara yatırım yaparsınız. Kolay operasyon sistemi. En yüksek kalite ve enerji verimliliği. Yeniden kullanılabilir bileşenleri içeren çevre dostu. Uygun fiyata güvenilir buharlı nemlendirme sağlar. Kompakt ve yerden tasarruf . Bakımı kolay korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmış. Otomatik adaptif su yönetimi. Mineral içermeyen buharla hijyenik nemlendirme.
Hygromatik

Hygromatik

Flexline Teknoloji
Tüm Hygromatik ürünlerinde olduğu gibi Flexline sürekli geliştirilmiştir. Özellikle üniteler bakım süresini azaltan teknolojiye sahiptir. FlexLine, enerjinin kullanıldığı yerlerde en yüksek verimlilik derecesini sunar. Ayrıca uzun süreli sürekli çalışma potansiyeli. Diğer bir değişle sağlam bir temel malzeme, yeniden kullanılabilirliği sağlar. 

Güvenilir ve ekonomiktir.

StandardLine ürünü, özellikle cazip bir maliyet /performans oranında güvenilir buhar nemlendirmesi için bir çözümdür. Özellikle katı işleme kalitesinde, iyi tasarlanmış, bakım dostu ve kısa teslim sürelerine sahip bir buharlı nemlendiricidir. Uygun fiyata güvenilir buharlı nemlendirme sağlar.
Hygromatik Nemlendirici Flexline
Nemlendirici Flexline yeni nesil buharlı nemlendiricilerdir. Buna bağlı olarak her isteğe uygun model seçeneği  bulunmaktadır. Aynı zamanda kolay kurulum sağlar.  FlexLine modeli  diğer tüm yapılandırma seçeneklerinin temelini oluşturur.