fbpx

Enter your keyword

News

Hygromatik Nemlendirici Buhar Jeneratörleri

Hygromatik Nemlendirici 

Hygromatik nemlendirici buhar jeneratörlerini kuru havayı nemlendirmek için özel tasarladık. Buhar jeneratörleri sağlık ve yaşam kalitesini korumak için profesyonel çözümler sunar. Aynı zamanda dijital Display kontrol ünitesi buhar Jeneratörleri üzerindedir. Sonuç olarak cihazlar daha düşük elektrik gücünde yüksek verim sağlamaktadır. Bu ürünler sorunsuz ve sessiz çalışır. Buhar jeneratörü üzerinden koku dozaj ünitesi kontrolü.

Hygromatik Nemlendirici Buhar Jeneratörleri

Yerden tasarruf sağlayan kompakt seri Hygromatik Her spa için doğru cihaz bulunabilir. Duvar montajına uygun ve aynı zamanda 9 farklı kapasitede maksimum 1-58 kg/h’lık bir buhar çıkışı sunuyor. Bunlar genel olarak emniyet, çevresel uyum kolaylığı, verimliliği, ve özel sağlık.

Yüksek kaliteli bileşenler

Kanıtlanmış bileşenleri sayesinde Hygromatik nemlendirici buhar jeneratörleri uzun hizmet ömrünü ve dayanıklılığı garanti eder.  Özellikle yüksek kalitede yapılmış silindir, hijyenik plastik ısı kaybını azaltacaktır. Büyük yüzeyli ve değiştirilebilir elektrotlar dayanıklı ve yüksek kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ve ayrıca montaj için hiçbir alet gerekmez.

Hygromatik

Mineral içermeyen, sağlıklı, saf buhar üretmesini sağladık. Aynı zamanda  Hygromatik duvara kolayca monte edilebilirsiniz ve tüm standart statüde içme suyu şebekelerine de doğrudan bağlayabilirsiniz. Bu durum tasarruf etmenizi sağlar. 

HyLine Serisi

10 farklı kapasitede Hygromatik buhar jeneratörü bulunmaktadır. Emniyet ,çevre dostu, verimli ve yüksek hijyen. Ayrıca uzun ömürlüdür. Silindir ısı kaybını önlemek için yüksek hijyenik plastikten yapılmıştır. Aynı zamanda elektrotlu buhar jeneratörü gibi musluk suyunu kullanarak hijyenik buhar üretebilirler. Su buharlaşır ve suda bulunan bir çok mineraller ayarlanır.

Mikro işlemci Kontrol

Buhar jeneratörleri Hygromatik HyLine serisi gelişmiş mikroişlemciler kullanılarak kontrol edilir. Güçlü 16 bit işlemciler, sürekli mevcut su kalitesi ayarlarını ayarlayarak, optimum düzeyde enerji kullanımı ve aynı zamanda düşük bakım süreleri çalışma sağlar. Kullanımı çok kolaydır. Uzaktan kumanda ve ek bağlantı seçenekleri ile buhar odası için esnek seçimler sunar. Entegre RS485 seri arabirim. Zamanlayıcı fonksiyonu.

Hygromatik HeaterLine Serisi

Hygromatik HeaterLine serisi sürekli buhar üretimine olanak sağlayan çok dayanıklı buhar jeneratörü serisidir. Korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal ettik. Aynı zamanda 6-45 kg / h maksimum buhar çıkışları ile 9 birim boyutları mevcuttur. Hygromatik HeaterLine Serisi tamamen demineralize, kısmen yumuşatılmış su veya musluk suyu ile çalıştırılabilir. Aynı zamanda konnektörler, sıkma ve silindir buhar hortum adaptörleri hızlı ve kolay bir işlem yapar. 

Modern mikroişlemci kontrol

Mevcut su kalitesine uyum sağlayan  optimum enerji verimliliği ve düşük bakım çalışması için güçlü 16-bit işlemciler içerir. Aynı zamanda Hygromatik buhar jeneratörünün aşırı ısınmaya karşı mekanik koruması vardır. Silindirler uzun ömürlüdür. Buhar ancak suyun 100 C ısınmasıyla devreye girer. Basınçsız buhar ile mikrop ve kir içermez. Silindir içerisindeki su seviyesi alt ve üst limiti vardır.

Hygromatik HeaterCompact Serisi

Radyatörlü buhar jeneratörü Hygromatik HeaterCompact özellikle cazip fiyat-performans oranı ile 3-27 kg / saat maksimum buhar çıkışı ile 9 adet küçük, kompakt boyutlar sunuyor. Ayrıca cihazı deiyonize  demineralize ya da içme suyu ile birlikte çalıştıralabilirsiniz. Cihazlar, özellikle güvenli çevre dostu, verimli ve hijyenik sağlıklı buhar üretirler.
Modern mikroişlemci kontrol
Mevcut su kalitesine uyum sağlayarak optimum enerji verimliliği ve düşük bakım çalışması için güçlü 16-bit işlemciler içerir. Bu modüler uzaktan kumanda ve ek bağlantı seçenekleri gibi birçok ekstralar gibi esnek çözümler sunmaktadır.,

Güvenli Sertifikalı Hijyen Kolay Bakım

Hygromatik, optimum bileşen erişilebilirlik sayesinde kurulum ve bakım açısından zaman kazandırır. İçerisindeki kireç Entegre SuperFlush sistemi ile kolayca temizleyebilirsiniz. Özellikle sertlik miktarı belirgin bir şekilde azalır ve bakım periyotları önemli ölçüde uzar. Ayrıca silindirleri kolay temizlersiniz.

Teknik Veriler

Şamandıra anahtarı seviye kontrolü ile silindirler uzun ömürlüdür. Buhar ancak suyun 100 C ısınmasıyla devreye girer. Basınçsız buhar ile mikrop ve kir içermez. Silindir içerisindeki su seviyesi alt ve üst limiti vardır.

HeaterSlim Serisi

Özel kaplıcalar için ideal bir cihaz Hygromatik HeaterSlim Serisidir. Optimum bileşen sayesinde de kurulum ile ayrıca bakım sırasında zaman kazandırır. Aynı zamanda  demineralize veya musluk suyu ile de çalıştırılabilirsiniz. Özellikle çevre dostu, verimli, hijyenik ve sağlıklı buhar üretir. Kablosuz uzaktan kumanda ile sıcaklık ayarı ışık ve koku ayarını çok kolay kontrol edilebilirsiniz.

Güvenli Sertifikalı Hijyen Kolay Bakım

HeaterSlimHygromatik 230 V ve 400 V mevcut olan bağlantıları ile esnektir. Bakım için silindiri özel araçlar olmadan kolayca çıkarabilirsiniz. Ayrıca  mevcut radyatör kollarını çok rahat temizlersiniz. Hygromatik deiyonize su ile işletilen radyatör buhar jeneratörü, neredeyse hiç bir bakım gerektirmez.

Hygromatik Nem Alma Cihazları


Alma Alma P50

Nem alıcılar yoğunlaşma ilkesine dayanır. Aynı zamanda bu cihazlar duvara monte için kompakt ünitelerdir. VDE EN60529 Koruma sınıfı IPX4. Ön tarafta hava girişi vardır. Hygromatik üst tarafında hava çıkışı yer almaktadır. Özellikle fan motoru mevcuttur. Ayrıca tam hermetik döner kompresör, aşırı yüklenmeye karşı korumalıdır. Aynı zamanda genleşme valfi ve filtre kurutma makinesi ile bakır boru mevcuttur. İzin verilen dış ortam sıcaklığı. ThermoLogic tarafından yönetilen çalışma alanı.

Teknik veriler:

Nem alma performans / güç tüketimi

30 ° C /% 80 bağıl nemde = 47.0 lt. / Gün 770 watt
30 ° C / 60% r.f. de = 29.0 lt. / Gün 715 watt
27 ° C /% 60 bağıl nemde = 27.0 lt. / Gün 670 watt
20 ° C /% 60 bağıl nemde = 24.0 lt. / Gün 630 watt
Yer: (., Oda ve su sıcaklığı ve oda nem bağlı olarak)
Boyutlar (H / W / D): 740 mm / 824 mm / 251 mm