fbpx

Enter your keyword

Hygromatik Buhar Jeneratörü Electrode

 Hygromatik Buhar Jeneratörü

     HYGROMATİK FLEXLİNE ELECTRODE


         Elektrot buhar jeneratörleri, basit ve güvenilir buhar üretimi gerektiğinde en uygun çözümdür. Yüksek miktarda malzemeden dolayı, HygroMatik’in tam yüzeyli elektrotları özellikle dayanıklıdır ve musluk suyuyla kullanım için çok uygundur. Elektrotların daha az sıklıkla değiştirilmesi gerekir, bu da bmaliyetlerini düşük tutar.

HYGROMATİK FLEXLİNE ELECTRODE 


Tam yüzey electrode

Basit ve güvenilir buhar üretimi gerektiğinde elektrot buhar jeneratörleri en uygun çözümdür. Yüksek miktarda malzeme nedeniyle, HygroMatik’in katı tam yüzeyli elektrotları özellikle dayanıklıdır ve musluk suyuyla iyi başa çıkabilir. Elektrotlar daha az sıklıkta değiştirilmeli ve bakım maliyetleri düşük tutulmalıdır. Bir elektrot buhar jeneratörü kullanıldığında, optimum fonksiyon sağlamak için girişteki suyun elektriksel iletkenliği 250-800 μS / cm arasında olmalıdır.

Yüksek kaliteli bileşenler

Kanıtlanmış bileşenleri sayesinde uzun hizmet ömrünü ve dayanıklılığı garanti eder.Gövde korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yüksek kalitede yapılmış silindir, hijyenik plastik ısı kaybını azaltır.Büyük yüzeyli ve değiştirilebilir elektrotlar dayanıklı ve yüksek kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır.Basit elektrot değişimi sağlar.Montaj için hiçbir alet gerekmez.

Hygromatik Tam yüzey elektrod

Basit ve güvenilir buhar üretimi gerektiğinde elektrot buhar jeneratörleri en uygun çözümdür. Yüksek miktarda malzeme nedeniyle, HygroMatik’in katı tam yüzeyli elektrotları özellikle dayanıklıdır ve musluk suyuyla iyi başa çıkabilir. 

Elektrotlar daha az sıklıkta değiştirilmeli ve bakım maliyetleri düşük tutulmalıdır. Bir elektrot buhar jeneratörü kullanıldığında, optimum fonksiyon sağlamak için girişteki suyun elektriksel iletkenliği 250-800 μS / cm arasında olmalıdır.

 

Radyatör

Yüksek korozyona dayanıklı alaşımdan üretilen dirençli ısıtıcılara sahip buhar silindirleri, özellikle arıtılmış su için çok çeşitli su kalitesi için uygundur. 

Son derece yüksek kontrol doğruluğu sunarlar ve neredeyse kesintisiz ve bakım gerektirmeyen çalışmayı garanti ederler.

Dokunmatik Ekran Mükemmel kullanım kolaylığı.

Tüm HygroMatik FlexLine cihazları kapasitif 3.5 “dokunmatik ekrana sahiptir. İşlem ve programlama, modern akıllı telefonların mantığına benzeyen düz ve sezgisel bir menü yapısıyla gerçekleşir. 

Ek olarak, daha sonra yazılım güncellemeleri USB stick ile hızlı ve kolaydır.

HYGROMATİK STANDART ELECTRODE

Tamamen otomatik hale getirmek için bağlantıya hazır StandardLine elektrodu. Mineral içermeyen ve saf buharın kendinden güvenli üretimi belgeler.