fbpx

Enter your keyword

Hygromatik Buhar Jeneratörü Electrode

     Hygromatik Buhar Jeneratörü Electrode

Hygromatik Buhar Jeneratörü Electrode  buhar üretimi için en uygun parçadır. Her biri yüksek miktarda kaliteli malzemeden oluşur. HygroMatik’in tam yüzeyli elektrotları özellikle dayanıklıdır ve musluk suyuyla kullanım için çok uygundur. Elektrotların daha az sıklıkla değiştirilmesi gerekir.Çünkü  maliyetleri düşük tutar.


HYGROMATİK FLEXLİNE ELECTRODE 


Tam Yüzey Electrode

Basit ve güvenilir buhar üretimi için elektrot buhar jeneratörleri en uygun çözümdür. Yüksek miktarda kaliteli malzemeden üretilmiştir. HygroMatik‘in  tam yüzeyli elektrotları çok dayanıklıdır ve musluk suyuyla uyumludur. Elektrotlar daha az sıklıkta değiştirilmeli ve bakım maliyetleri düşük tutulmalıdır. Bir elektrot ile buhar jeneratörü kullanıldığında, girişteki suyun elektriksel iletkenliği 250-800 μS / cm arasında olmalıdır.Optimum fayda sağlar.

Yüksek kaliteli bileşenler

Kanıtlanmış bileşenleri uzun hizmet ömrünü ve dayanıklılığı garanti eder. Gövde korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yüksek kalitede yapılmış silindir ile hijyenik plastik ısı kaybını azaltır.Çünkü büyük yüzeyli ve değiştirilebilir elektrotlar dayanıklı aynı zamanda yüksek kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır.Basit elektrot değişimi sağlar.Montaj için hiçbirşey  gerekmez.

Hygromatik Tam yüzey elektrod

Basit ve güvenilir buhar üretimi gerektiğinde elektrot buhar jeneratörleri en uygun çözümdür. Yüksek miktarda malzeme nedeniyle, HygroMatik’in katı tam yüzeyli elektrotları özellikle dayanıklıdır ve musluk suyuyla iyi başa çıkabilir. 

Elektrotlar daha az sıklıkta değiştirilmeli ve bakım maliyetleri düşük tutulmalıdır. Bir elektrot buhar jeneratörü kullanıldığında, optimum fonksiyon sağlamak için girişteki suyun elektriksel iletkenliği 250-800 μS / cm arasında olmalıdır.

Radyatör

Yüksek korozyona dayanıklı alaşımdan üretilen çok dirençli ısıtıcılara sahip buhar silindirleri ile özellikle arıtılmış su için çok çeşitli su kalitesi için uygundur

Son derece yüksek kontrol doğruluğu sunarlar ve neredeyse kesintisiz ve bakım gerektirmeyen çalışmayı garanti ederler.

Dokunmatik Ekran Mükemmel kullanım kolaylığı.

Tüm HygroMatik FlexLine cihazları kapasitif 3.5 “dokunmatik ekrana sahiptir. İşlem ve programlama, modern akıllı telefonların mantığına benzeyen düz ve sezgisel bir menü yapısıyla gerçekleşir. 

Ek olarak, daha sonra yazılım güncellemeleri USB stick ile hızlı ve kolaydır.

HYGROMATİK STANDART ELECTRODE

Tamamen otomatik hale getirmek için bağlantıya hazır StandardLine elektrodu. Mineral içermeyen ve saf buharın kendinden güvenli üretimi belgeler.