fbpx

Enter your keyword

Hygromatik-Nemlendirici Buhar Jeneratörü Flexline

Hygromatik Buhar Jeneratörleri

HYGROMATİK FLEXLİNE

BUHAR JENERATÖRLERİ


HYGROMATİK FLEXLİNE

BUHAR JENERATÖRLERİ

FlexLine ile HygroMatik, her türlü buhar ihtiyacına uyacak şekilde tek bir çözümle ilgili seçeneklerle temel bir modelden uyarlanabilen yeni nesil buhar jeneratörleri sunmaktadır. Bu esnekliği müşterilerimize kolay ve hızlı bir şekilde sunmak için modüler bir sistem geliştirilmiştir. FlexLine, elektrot veya radyatör buhar jeneratörü olarak kullanılabilir – projeniz için hangi ısıtma elemanının en iyi olduğuna bağlı olarak.

HYGROMATİK FLEXLİNE

Hygaromatik BUHAR JENERATÖRLERİ


Tam yüzey elektrod

Basit ve güvenilir buhar üretimi gerektiğinde elektrot buhar jeneratörleri en uygun çözümdür. Yüksek miktarda malzeme nedeniyle, HygroMatik nemlendirici  katı tam yüzeyli elektrotları özellikle dayanıklıdır ve musluk suyuyla iyi başa çıkabilir. Hygromatik nemlendirici lektrotlar daha az sıklıkta değiştirilmeli ve bakım maliyetleri düşük tutulmalıdır. Bir elektrot buhar jeneratörü kullanıldığında, optimum fonksiyon sağlamak için girişteki suyun elektriksel iletkenliği 250-800 μS / cm arasında olmalıdır.

Yüksek kaliteli bileşenler

Kanıtlanmış bileşenleri sayesinde uzun hizmet ömrünü ve dayanıklılığı garanti eder.Hygromatik nemlendirici gövde korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yüksek kalitede yapılmış silindir, hijyenik plastik ısı kaybını azaltır.Büyük yüzeyli ve değiştirilebilir elektrotlar dayanıklı ve yüksek kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır.Hygromatik nemlendirici basit elektrot değişimi sağlar.Montaj için hiçbir alet gerekmez.

Hygromatik Tam yüzey elektrod

Basit ve güvenilir buhar üretimi gerektiğinde elektrot buhar jeneratörleri en uygun çözümdür. Yüksek miktarda malzeme nedeniyle, HygroMatik’in katı tam yüzeyli elektrotları özellikle dayanıklıdır ve musluk suyuyla iyi başa çıkabilir. 

Elektrotlar daha az sıklıkta değiştirilmeli ve bakım maliyetleri düşük tutulmalıdır. Bir elektrot buhar jeneratörü kullanıldığında, optimum fonksiyon sağlamak için girişteki suyun elektriksel iletkenliği 250-800 μS / cm arasında olmalıdır.

 

Radyatör

Yüksek korozyona dayanıklı alaşımdan üretilen dirençli ısıtıcılara sahip buhar silindirleri, özellikle arıtılmış su için çok çeşitli su kalitesi için uygundur. 

Son derece yüksek kontrol doğruluğu sunarlar ve neredeyse kesintisiz ve bakım gerektirmeyen çalışmayı garanti ederler.

Dokunmatik Ekran Mükemmel kullanım kolaylığı.

Tüm Hygromatik Buhar Jeneratörleri FlexLine cihazları kapasitif 3.5 “dokunmatik ekrana sahiptir. İşlem ve programlama, modern akıllı telefonların mantığına benzeyen düz ve sezgisel bir menü yapısıyla gerçekleşir. 

Ek olarak, daha sonra yazılım güncellemeleri USB stick ile hızlı ve kolaydır.

luftbefeuchtung-ministeam-ms10
Hygromatik Buhar Jeneratörü
Hygromatik buhar jeneratörü çeşitleri