fbpx

Enter your keyword

Hygromatik-Nemlendirici Buhar Jeneratörü Flexline

Hygromatik Buhar Jeneratörü Flexline

Hygromatik Buhar Jeneratörü Flexline her türlü buhar ihtiyacına tek bir çözüm sunar. Flexline yeni nesil buhar jeneratörleri sunmaktadır. Bu esnekliği müşterilerimize kolay ve hızlı bir şekilde sunmak için modüler bir sistem geliştirildi. FlexLine, elektrot veya radyatör buhar jeneratörü olarak kullanılabilir. Projeniz için hangi ısıtma elemanının en iyi olduğuna bağlı olarak.

 

HYGROMATİK FLEXLİNE


Tam Yüzey Elektrod

Basit ve güvenilir buhar üretimi sağlar. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Dayanıklıdır ve musluk suyuyla iyi başa çıkabilir. Hygromatik nemlendirici elektrotlar daha sıklıkta değiştirilmelidir. Böylece bakım maliyetleri düşük tutulmalıdır. Bir elektrot buhar jeneratörü kullanıldığında, optimum fonksiyon sağlamak için girişteki suyun elektriksel iletkenliği 250-800 μS / cm arasında olmalıdır.

Yüksek kaliteli bileşenler

Kanıtlanmış bileşenleri sayesinde uzun hizmet ömrünü ve dayanıklılığı garanti eder. Hygromatik nemlendirici gövde korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Sonuç olarak yüksek kalitede yapılmış silindir, hijyenik plastik ısı kaybını azaltır. Büyük yüzeyli ve değiştirilebilir elektrotlar dayanıklı ve yüksek kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır. Hygromatik nemlendirici basit elektrot değişimi sağlar. Montaj için hiçbir alet gerekmez.

Hygromatik Tam yüzey elektrod

Basit ve güvenilir buhar üretimi gerektiğinde elektrot buhar jeneratörleri için en uygun çözümdür. Yüksek kaliteli malzeme ile HygroMatik’in katı tam yüzeyli elektrotları özellikle dayanıklıdır ve musluk suyuyla sorunsuz çalıştırılabilir.

Elektrotlar sıklıkla değiştirilmelidir. Çünkü buhar jeneratörünün bakım maliyetleri düşük tutulması buna bağlıdır. Bir elektrot buhar jeneratörü kullanıldığında, optimum fonksiyon sağlamak için girişteki suyun elektriksel iletkenliği 250-800 μS / cm arasında olmalı.

Radyatör

Yüksek korozyona dayanıklı alaşımdan üretilmiştir.Dirençli ısıtıcılara sahip buhar silindirleri, özellikle arıtılmış su için uygundur. 

Son derece yüksek kontrol doğruluğu sunarlar ve neredeyse kesintisiz ve bakım gerektirmeyen çalışmayı garanti ederler.

Dokunmatik Ekran Mükemmel kullanım kolaylığı.

Tüm Hygromatik Buhar Jeneratörleri FlexLine cihazları kapasitif 3.5 “dokunmatik ekrana sahiptir. İşlem ve programlama, modern akıllı telefonların mantığına benzeyen düz ve sezgisel bir menü yapısıyla gerçekleşir. 

Ek olarak daha sonra yazılım güncellemeleri USB stick ile hızlı ve kolaydır.

Mükemmel kullanım kolaylığı

Tüm HygroMatik FlexLine üniteleri, modern akıllı telefon mantığına benzer düz ve sezgisel bir menü yapısı aracılığıyla çalıştırma ve programlamanın seçildiği kapasitif bir 3,5″ dokunmatik ekranla donatılmıştır. Buna ek olarak, sonraki yazılım güncellemeleri USB bellek aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde mümkündür.

Hygromatik Buhar Jeneratörü Flexline
Hygromatik Buhar Jeneratörü Flexline
Hygromatik buhar jeneratörü çeşitleri