fbpx

Enter your keyword

Hygromatik-Nemlendirici Buhar Jeneratörü Flexline

Buhar Jeneratörü Flexline

Hygromatik Buhar Jeneratörü Flexline her türlü buhar ihtiyacına tek bir çözüm sunar. Yeni nesil buhar jeneratörleri sunmaktadır. Flexline modüler ve esnek  bir sistemdir. FlexLine elektrot veya radyatör buhar jeneratörü olarak kullanılabilir. Projeniz için hangi ısıtma elemanının en iyi olduğuna bağlı olarak. en iyi olduğuna bağlı olarak.

Tam Yüzey Elektrod

Basit ve güvenilir buhar üretimi sağlar. Ayrıca yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Dayanıklıdır ve musluk suyuyla iyi başa çıkabilir.Özellikle  Hygromatik nemlendirici elektrotlar daha sıklıkta değiştirilmelidir.Böylece bakım maliyetleri düşük tutulmalıdır. Bir elektrot buhar jeneratörü kullanıldığında, optimum fonksiyon sağlamak için girişteki suyun elektriksel iletkenliği 250-800 μS/cm arasında olmalıdır.

 

Hygromatik Buhar Jeneratörü Flexline

Hygromatik Buhar Jeneratörü Flexline

Hygromatik Tahliye pompası-wdt

Yüksek kaliteli bileşenler

Özellikle  Hygromatik nemlendirici gövde korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ayrıca yüksek kalitede yapılmış silindir hijyenik plastik ısı kaybını azaltır. Özellikle büyük yüzeyli ve değiştirilebilir elektrotlar dayanıklı ve yüksek kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır. Aynı zamanda Hygromatik nemlendirici basit elektrot değişimi sağlar. Sonuç olarak montaj için hiçbir alet gerekmez.

Dokunmatik Ekran Mükemmel kullanım kolaylığı.

Tüm Hygromatik Buhar Jeneratörleri  FlexLine cihazları özellikle kapasitif 3.5 “dokunmatik ekrana sahiptir. Aynı zamanda işlem ve programlama. Ek olarak daha sonra yazılım güncellemeleri USB stick ile hızlı ve kolaydır. Modern akıllı telefonların mantığına benzeyen düz ve sezgisel bir menü yapısıyla gerçekleşir.  

Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Hygromatik Tam yüzey elektrod

Basit ve güvenilir buhar üretimi gerektiğinde elektrot buhar jeneratörleri için en uygun çözümdür. Aynı zamanda yüksek kaliteli malzeme ile  HygroMatik’in katı tam yüzeyli elektrotları özellikle dayanıklıdır. Elektrotlar sıklıkla değiştirilmelidir. Çünkü buhar jeneratörünün bakım maliyetleri düşük tutulması buna bağlıdır. 

Mükemmel kullanım kolaylığı

Tüm HygroMatik FlexLine üniteleri, modern akıllı telefon mantığına benzer. Aynı zamanda üz ve sezgisel bir menü yapısı aracılığıyla çalıştırma ve programlamanın seçildiği kapasitif bir 3,5″ dokunmatik ekranla donatılmıştır. Buna ek olarak, sonraki yazılım güncellemeleri USB bellek aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde mümkündür.

Hygromatik Buharlı Nemlendiriciler

Hygromatik Yedek Parça