fbpx

Enter your keyword

Hygromatik Çevre Dostu Nemlendirici

Hygromatik Buharlı Nemlendirici Sistemleri

Hygromatik Buharlı Nemlendirici Sistemleri ; odadaki hava nemi oda iklimini önemli ölçüde etkiler. Oda içerisinde gerçekleştirilen endüstriyel işlemler önemli etkiye sahiptir. Ayrıca ürünler bir çok alanlarda kullanılabilir.

Kamu binaları ve ofisleri , spa merkezleri,özel mülkiyetler,buhar banyoları sauna alanları spa ve sağlıklı yaşam tesislerinde kullanılabilir.

Hygromatik Buharlı Nemlendirici Sistemleri Hava Kalitesi

Bir odadaki hava nemi seviyesini korumak ziyaretçilerin sağlığını önemli ölçüde etkiler.Hava çok kuru ise alerjenik veya patojenik organizmaların büyümesini teşvik eder.

Üretim ve Üretim Süreçleri

Hygromatik Buharlı Nemlendirici hassas kontrol cihazı olarak üretilmiştir. İyileştirilmiş kalite ve doğru nemlendirme tekniği ile donatılmıştır.

Hygromatik Buharlı Nemlendirici, endüstri, ticari, kültür ve eğlence binaları için sürdürülebilir nemlendirme çözümleri sunar.

 

Detaylar

Hygromatik Buharlı Nemlendirici ; bir silindirin içerisine daldırılmış elektrotlar ile hijyenik buhar üretimi destekleniyor. Ayrıca elektrotlu buharlı nemlendiricileri musluk suyu ile çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda buharlı nemlendirici yüksek basınçlı buhar sistemine dayanır. Yüksek basınç nozzul sistemi. Hygromatik Buharlı nemlendirici

CompactLine Hygromatik

Yerden tasarruf sağlayan kompakt seri Hygromatik her spa için doğru cihaz bulunabilir. Duvar montajına uygun ve aynı zamanda 9 farklı kapasitede maksimum 1-58 kg/h’lık bir buhar çıkışı sunuyor. Bunlar genel olarak emniyet, çevresel uyum kolaylığı, verimliliği, ve özel sağlık ile karakterize edilir.

HyLine Serisi Hygromatik

10 farklı kapasitede Hygromatik buhar jeneratörü bulunmaktadır. Aynı zamanda emniyet ,çevre dostu, verimli ve yüksek hijyen ile karakterize edilir. Uzun ömürlüler. Gövdesi korozyona son derece dayanıklı ve paslanmaz çelikten yapılmıştır. Özellikle silindir ısı kaybını önlemek için yüksek hijyenik plastikten yapılmıştır. Elektrotlu buhar jeneratörü gibi musluk suyunu kullanarak hijyenik buhar üretirler. Su buharlaşır ve suda bulunan bir çok mineraller ayarlanacaktır.

Hygromatik HeaterLine Serisi

Hygromatik HeaterLine serisi sürekli buhar üretimine olanak sağlayan ve çok dayanıklı buhar jeneratörü serisidir. Ürünler korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu bağlamda 6-45 kg / h maksimum buhar çıkışları ile 9 birim boyutları mevcuttur.

Hygromatik HeaterCompact Serisi

Radyatörlü buhar jeneratörü özellikle cazip fiyat-performans oranı ile 3-27 kg / saat maksimum buhar çıkışı ile 9 adet küçük, kompakt boyutlar sunuyor. Cihazlar özellikle deiyonize,  demineralize  edilmiş ya da içme suyu ile birlikte çalıştırılabilir. Cihazlar öncelikle güvenli çevre dostu, verimli ve hijyenik sağlıklı buhar üretirler.

Güvenli Sertifikalı Hijyen Kolay Bakım

Hygromatik, optimum bileşen erişilebilirlik sayesinde kurulum ve bakım açısından zaman kazandırmaktadır. Cihazın içerisindeki kireç Entegre SuperFlush sistemi ile kolayca temizleniyor. Ayrıca sertlik miktarı belirgin bir şekilde azalır ve bakım periyotları önemli ölçüde uzar. Hygromatik Silindirler Kolay temizlenir.

Hygromatik Buharlı nemlendirici  HeaterSlim Serisi

Özel kaplıcalar için ideal bir cihaz Hygromatik HeaterSlim Serisidir. Optimum bileşen sayesinde de kurulum ile ayrıca bakım sırasında zaman kazandırır. Aynı zamanda  demineralize veya musluk suyu ile de çalıştırılabilir. Çevre dostu, verimli, hijyenik ve sağlıklı buhar üretir. Özellikle nemlendiricinin kablosuz uzaktan kumanda ile  sıcaklık ayarı ışık ve koku ayarı çok kolay kontrol edilecektir.