fbpx

Enter your keyword

Hygromatik Electrode

     Hygromatik Electrode

Hygromatik Electrode buhar üretimi için en uygun parçadır. Her biri yüksek miktarda kaliteli malzemeden oluşur. HygroMatik’in tam yüzeyli elektrotları özellikle dayanıklıdır ve musluk suyuyla kullanım için çok uygundur. Elektrotların daha az sıklıkla değiştirilmesi gerekir. 

Çünkü  maliyetleri düşük tutar.

Hygromatik Nemlendirici Flexline

HYGROMATİK ELECTRODE 


Hygromatik Electrode 

Basit ve güvenilir buhar üretimi için elektrot buhar jeneratörleri en uygun çözümdür. Yüksek miktarlarda kaliteli malzemeden üretilmiştir. HygroMatik‘in  tam yüzeyli elektrotları çok dayanıklıdır ve musluk suyuyla uyumludur. Özellikle elektrotlar daha az sıklıkta değiştirilmeli ve bakım maliyetleri düşük tutulmalıdır. Bir elektrot ile buhar jeneratörü kullanıldığında girişteki suyun elektriksel iletkenliği 250-800 μS / cm arasında olmalıdır. Sonuç olarak optimum fayda sağlar.

Yüksek kaliteli bileşenler

Kanıtlanmış bileşenleri uzun hizmet ömrünü ve dayanıklılığı garanti eder. Gövde özellikle korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Aynı zamanda yüksek kalitede yapılmış hygromatik silindir ile hijyenik plastik ısı kaybını azaltır.Çünkü büyük yüzeyli ve değiştirilebilir elektrotlar dayanıklı aynı zamanda yüksek kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ayrıca basit elektrot değişimi sağlar. Sonuç olarak montaj için hiçbirşey  gerekmez.

hygromatik compactline elektrot

Hygromatik Yedek Parça