fbpx

Enter your keyword

MiniSteam

Hygromatik MiniSteam

Hygromatik MiniSteam

Hygromatik MiniSteam doğrudan oda için buharlı bir nemlendiricilerdir. MiniSteam, temiz mineral içermeyen buhar üretiyor. Standart musluk suyu çalışıyor. Sessiz entegre fan, buharı eşit şekilde dağıtıyor. MiniSteam maksimum 4.8 veya 10 kg / saat buhar çıkışına sahiptir. Bu cihazları tam olarak küçük ve orta ölçekli ofislerin nemlendirilmesinde depolama tesisleri için yaptık.  Korozyona dayanıklı kabin tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kapağı çok kolay çıkarabilirsiniz. Yetkisiz erişimi engellemek için cihaz kitlenecek. Mineral içermeyen, temiz buharla hijyenik nemlendirme sağlayacak.

Hygromatik MiniSteam Fonksiyonel tasarım 

Yeniden kullanılabilir Hygromatik buhar silindiri, açık, temiz ve tekrar kullanım.
Özellikleri
Sağlam, ağır hizmet tipi şişirme pompası. Mevcut su kalitesine otomatik ayarlama.Basic veya Comfort olarak isteğe bağlı. Entegre drenaj suyu temperleme HyCool ile isteğe bağlı belediye kanalizasyon sistemine veya PVC boruya güvenli bir şekilde boşalması için.

MiniSteam teklifleri 

Oransal veya açma / kapama kontrolü. Otomatik sistem testi.Önemli çalışma bilgilerini göstermek için 5 LED.2 potansiyel serbest uzaktan sinyal. Entegre arayüz RS 485.Stand-by blow-down ve stand-by ısıtma

MiniSteam Comfort ek olarak sunar

4 adet ham arka ışıklı LC gösterge. Kolay kullanım ve programlama için 4 fonksiyon tuşu. Entegre PI kontrolü