fbpx

Enter your keyword

Hygromatik Türkiye

Hygromatik Steam Generator

Hygromatik Türkiye

Hygromatik Türkiye olarak güvenilir tedarik zinciri ağımız ile müşterilerimize cihaz ve yedek parça temini için en iyi  hizmeti sağlamayı amaçladık. Yüksek kaliteli Hygromatik ürünleri bakımı kolay yüksek kaliteli buharlı nemlendiricilerdir. Cihazların üretim süreci hassas şekilde kontrol edilerek tamamlanır. Böylece hata payı en aza indirgenerek kaliteli güvenilir ve uzun ömürlü buharlı nemlendiriciler üretilmesi amaçlanmaktadır.

Spa Sağlık

Spa Merkezleri, buhar odaları, saunalar, dinlenme odaları için vazgeçilmezdir. Doğru ürün ile nemlendirme verimliliği arttırır. Bundan dolayı kullanıcıların alerjik reaksiyonuna  ve solunum sıkıntısına sebep olmaz.

Hygromatik Türkiye Buhar Jeneratörleri

Her türlü kullanım için farklı performans sınıfları barındırır. Spa alanındaki modern uygulamalar mineralsiz hijyenik buhar üretiler. Maksimum güvenlikli ve uzun ömürlü sistemlerdir. Çünkü tüm ürünler korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Buhar Jeneratörleri, gelişmiş mikroişlemciler kullanılarak kontrol edilir. Aynı zamanda özel sıcaklı sensörleri ile kullanımı oldukça kolaydır. Uzaktan kumanda ve ek özellikler ekstra bağlantı seçenekleri sunar. Elektrot değişimi kolay ve zahmetsizdir. Sıcaklık monütörü ile maksimum sıcaklığına gelince kapanır. Buhar banyosu fan kontrolü için 24 V için döner potansiyometre  bulunmaktadır.

24 Saat yedek parça hizmeti ile teknik servis desteği. Geniş yedek parça temini. Alman güvencesi ile.