fbpx

Enter your keyword

Hygromatik Uzaktan Kumanda

HYGROMATİK UZAKTAN KONTROL SİSTEMLERİ

Hygromatik uzaktan kumanda Hygromatik buhar jeneratörü ile birlikte çalıştırılan dokunmatik ekran kontrolüdür. Kabin sıcaklık ve parametreler özellikle dokunmatik ekrandaki açıklamalı menü ile kolayca sağlanır. Ayrıca cihaz jeneratör ve denetleyici ara birimi RS232 ile çalışır. Jeneratör ve kumanda arasındaki iletişim RS232 ara yüzü üzerinden gerçekleştirilir. Kontrol sistemi ya da jeneratör yerleşik veya ayrı bir kontrol kabinine teslim edilir.
Dokunmatik ekran buhar jeneratörü Hygromatik işlemselliği ile donatılmıştır. Aynı zamanda denetleyici ve Touch kablosu ile bağlanır. Buhar odalarını uzaktan çalıştırmak için geliştirilen kumanda kabinin tüm fonksiyonlarının ve parametrelerinin merkezidir.

Teslimat kapsamı

Kontrol edilebilir bileşenleri: Hygromatik Uzaktan Kumanda

Buhar jeneratörü  ayrıca  sıcaklık kontrollü. Ekran özellikle arkadan aydınlatmalı dokunmatik ekran olarak tasarlanmıştır. Ayrıca zamanlayıcı modu etkin. Ana menüye erişmek için menü tuşuna basın. Öncelikle seçmek için bir simgenin ortasına dokunun.
4 SPS kontrolör – 18 kontrol çıkışı
Metal kontrol kabini
Sıcaklık sensörü TF104
3,7 “Dokunmatik Ekran, 3 renk

Spa Uzaktan Dokunma

Basit ve kolay ayar için kablosuz dokunmatik uzaktan kumanda. Aynı zamanda sıcaklık, koku ve ışık ayarı. Böylece Hygromatik buhar banyosu jeneratörleri kontrollerini birleştirdi.
Spa Uzaktan Touch sunar:
Sezgisel menüde gezinme olanağı. Özellikle dokunmatik yüzey 3.5 inc. Kolay kullanım için ayrıca 6 adet  kısayol tuşları. Aynı zamanda buhar, parfüm ve ekonomik Mod . Lütfen dokunmatik ekrana kesinlikle hafifçe dokunun. Yeterince hassastır nazik bir dokunuşa tepki verir. Operatör seviyesi düğmesi ayrıca ek bilgilere erişim sağlar. Sadece şifre girişi operatör seviyesini etkinleşti.