fbpx

Enter your keyword

Isıtmalı Taş Yataklar

ISITMALI TAŞ YATAKLAR

Isıtmalı taş yataklar , dinlenme odaları SPA sektörü için önemli bir yere sahiptir. Özellikle sauna hamam sonrası vücudun eski haline dönebilmesi için dinlenmeye ihtiyacı vardır. Sonuç olarak kullanıcılara hissettirdiği huzur çok önemlidir.
Roma kültürüne ait olduğu bilinen dinlenme alanları arasında yer alan ısıtmalı yataklar kan dolaşımının hızlanmasında etkilidir. Aynı zamanda kas ağrılarının giderilmesinde, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde büyük rol oynar.

Konuk İçin Avantajlar

Rahat ve yatıştırıcı radyan ısı. Aynı zamanda bir refah duygusu ve tam bir uyum ergonomik tasarım sayesinde en üst düzeyde konfor. Sınırsız seçenekleri ile dinlenme odalarına şık bir tasarım verir. Özellikle ergonomik dizayn, ıslak zemin ve iç dış mekan kullanımına uygundur. Dinlenme alanları uygun ekipmanlarla özellikle aroma terapi ile  geliştirilebilir.
Sınırsız seçenekleri ile dinlenme odalarına şık bir tasarım verir. Özellikle ergonomik dizayn, ıslak zemin ve iç dış mekan kullanımına uygundur. Dinlenme alanları uygun ekipmanlarla özellikle aroma terapi ile  geliştirilebilir. Bireysellik önemlidir: Renklerin, yüzey malzemelerinin ve yüzey tasarımlarının seçiminde esneklik sınırı yoktur. Farklı vücut şekillerine sahip insanlar için yüksek düzeyde konfor sağlayan bir Isıtmalı Şezlong geliştirmek için dahili araştırma merkezimizde kapsamlı testler yapıldı. 

Bakım gerektirmeyen, hızlı ve basit kurulum:

Öncelikle pürüzsüz sentetik malzemeden yapılmıştır. Bu nedeniyle temizliği çok basittir. Ayrıca yüzeyin ince eğimi, suyun dışa doğru aktığı anlamına gelir. Isıtmalı şezlongun montajı çok kolaydır ve yalnızca bir güç kaynağına bağlantı gerektirir.

Isıtmalı Taş Yataklar Avantajlar

Ortam LED aydınlatma efektli tasarım odaklıdır.
Sağlıklı radyan ısıya sahip ısıtmalı şezlong
Şezlong ve yüzey malzemelerinin farklı renk seçenekleri mevcuttur
Mevcut farklı yüzey tasarımları seçimi