fbpx

Enter your keyword

Kar odası Kar Buz Çeşmesi

Kar odası Kar Buz Çeşmesi

Kar odası Kar Buz Çeşmesi Sıcak terapi sistemlerinin ardından kutup tazeliğinde serin bir deneyim. Kar Odası soğutulmuş hava ve duvarlara sahiptir ve ısıtılmış bir zemine sahiptir .Vücudun sıcaklığını soğutmak için buz çeşmesini çevreleyen oturma grupları vardır. Suyu Kara dönüştüren buz çeşmesi, termal deneyimden sonra mükemmel bir ürün.

Soğuk buzla ısınmış vücut ovulur ve cildinizde harika bir uyarıcı etki yaratır. Bu, kan dolaşımınızı canlandırır ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Sirkülasyonu teşvik eder ve selüliti ortadan kaldırır.Bu benzersiz serinletici deneyim dolaşımı teşvik eder.

Kar Banyosu geleneği,vücudun karla temasıyla soğutulması, bir ısı banyosundan sonra kardiyo dolaşım sistemine çok sayıda yarar sağladığından, / soğumanın ilerleyici yolu kullanılabilir.

Kar kabini 2 odaya inşa edilmiştir; birinci ortam, sıcaklığın 16 ° C’de sabit tutulduğu ve karın üretildiği ikinci ortamın yaklaşık 0 ° C civarında bir sıcaklığa sahip olduğu koşullandırma ambiyansı veya stabilizasyon ortamıdır.