fbpx

Enter your keyword

Kar odası

Kar Odası Deneyimi / SnowRoom Experience

Kar odası-Kar Çeşmesi sıcak terapi sistemlerinin ardından kutup tazeliğinde serin bir deneyim sunar. Soğutulmuş hava ve duvarlara sahiptir. Vücudun sıcaklığını soğutmak için oturma grupları vardır. Suyu kara dönüştüren sistem termal deneyimden sonra mükemmel bir üründür.

Kar Odası Etkisi

Soğuk buzla ısınmış vücut ovulur ve cildinizde harika bir uyarıcı etki yaratır. Bu sayede kan dolaşımınızı canlandırır ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Sirkülasyonu teşvik eder ve selüliti ortadan kaldırır. Bu benzersiz serinletici deneyim dolaşımı teşvik eder. Bu gelenek vücudun karla temasıyla soğutulması prensibine dayanır. Bir ısı banyosundan sonra kardiyo dolaşım sistemine çok sayıda yarar sağlar.

İç Mekan Kar Yağışı

Kar Kabini 2 odaya inşa edilmiştir. Birinci ortam, sıcaklığın 16°C’de sabit tutulduğu ve karın üretildiği yerdir. İkinci ortamın yaklaşık 0°C civarında bir sıcaklığa sahip olduğu koşullandırma ambiyansı veya stabilizasyon ortamıdır. Ziegra Kar Çeşmesi ile ticari ve endüstriyel cihazlar için buz makineleridir. Buz üretimi buz depolama buz dozajlama sistemi. 30kg/günden – 750kg/gün kadar kar buz üretimi. İnce partikül tanecikli kar buz parçacıkları.