fbpx

Enter your keyword

Macera Duşu Ses Modülü

Macera duşu ses modülü

Macera duşu ses modülü fonksiyon açıklama. Özellikle MP3 çalar ile , her program için ses efektleri için kullanılabilir. Ayrıca 64MB standart bir multimedya hafıza kartı ile tek tek müzikler depolanmaktadır. Bu durum kullanıcı için ses kalitesini yüksek derecede garanti eder. Su ve neme oldukça dayanıklı.

Elektrik bağlantısı 12-15 V AC / DC Güç Tüketimi 1 W
Ayrıca Depolama SD / 32MB dan 1GB MMC
Frekans aralığı 20 ~ 20000 Hz (± 3 dB)
Müzik çıkış gücü 20 + 20 W (24 V / 4 Ω)
Örneğin su ve toza karşı Koruma sınıfı IP30
Boyut B 102 mm x Y 102 mm x D 19 mm

Macera Duşu Ses Modülü 
Fonksiyon Açıklama
Öncelikle su geçirmez 10cm (4 “) kalıplı plastik koni, plastik ızgara. Özellilkle korozyona dayanıklıdır. Ayrıca mıknatıslı silikon kaplı. Nem ve su geçirmez hoparlör. Renk beyaz.

Güç  20W Maksimum güç 30W
Frekans tepkisi (-10 dB) 80-16000 Hz
Ses basınç düzeyi 85 dB ortalama
Koruma sınıfı IP 65

Macera Duşu nedir ?

Macera duşu sistemleri öcenlikle ışık illuminasyon uygulamaları ile kullanıcının tüm duygularını harekete geçirilir. Örneğin alışıla gelmiş duş mekanlarından sıyrılıp sıcak soğuk, sisli sağanak yağışlı tropikal meyve kokuları ile birlikte kuş cıvıltıları ve ışık ambiansları eşliğinde bir duş keyfi heyecanı yaşatmaktır. Özellikle tropical meyve kokularının da eşlik ettiği bu duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmur ormanlarında hisseder. Diğer bir programa geçtiğinde ise ayrıca kuş cıvıltıları ile meyve kokuları içerisinde bulur. Örneğin otellerde, spa kültürü merkezlerinde, özel malikanelerde duşta terapi uygulamaları yapılabilmektedir. Aroma terapisi ,ses efektleri ve ışık illuminasyon uygulamaları ile kullanıcının tüm duyguları harekete geçirilir.