fbpx

Enter your keyword

Macera Duşu Ses Modülü

Macera Duşu Ses Modülü

Macera Duşu Ses Modülü Fonksiyon Açıklama..MP3 çalar ile , her program için ses efektleri için kullanılabilir. 64MB standart bir multimedya hafıza kartı ile tek tek müzikler depolanmaktadır. Kullanıcı için ses kalitesini yüksek derecede garanti eder.Su ve neme dayanıklı

Macera Duşu Ses Modülü Özellikler

Elektrik bağlantısı 12-15 V AC / DC Güç Tüketimi 1 W
Depolama SD / 32MB dan 1GB MMC
Frekans aralığı 20 ~ 20000 Hz (± 3 dB)
Müzik çıkış gücü 20 + 20 W (24 V / 4 Ω)
Su ve toza karşı Koruma sınıfı IP30
Boyut B 102 mm x Y 102 mm x D 19 mm

Macera Duşu Ses Modülü 
Fonksiyon Açıklama
Su geçirmez 10cm (4 “) kalıplı plastik koni, plastik ızgara.Korozyona dayanıklıdır.Mıknatıslı silikon kaplı.Nem ve su geçirmez hoparlör. Renk beyaz.

Macera Duşu Ses Modülü Özellikler
Güç  20W Maksimum güç 30W
Frekans tepkisi (-10 dB) 80-16000 Hz
Ses basınç düzeyi 85 dB ortalama
Koruma sınıfı IP 65

Macera Duşu Sistemleri

Macera duşu sistemleri ışık illuminasyon uygulamaları ile kullanıcının tüm duygularını harekete,geçirilir.Alışıla gelmiş duş mekanlarından sıyrılıp sıcak soğuk, sisli sağanak yağışlı tropikal meyve kokuları ile birlikte kuş cıvıltıları ve ışıkambiansları eşliğinde bir duş keyfi heyecanı yaşatmaktır.Tropical meyve kokularının da eşlik ettiği bu duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmur ormanlarında hisseder.Diğer bir programa geçtiğinde ise kuş cıvıltıları ile meyve kokuları içerisinde bulur.Otellerde, spa kültürü merkezlerinde,özel malikanelerde duşta terapi uygulamaları yapılabilmektedir.Aroma terapisi ,ses efektleri ve ışık illuminasyon uygulamaları ile kullanıcının tüm duyguları harekete geçirilir.