fbpx

Enter your keyword

Macera Duşu Sistemleri

Macera Duşları

Macera Duşları

Macera Duşları 

Macera Duşları yağmur odaları ve macera odaları ile atraksiyon duşları alanında yenilikçiliktir. Üretim kapasitesi, güvenirlik ve sorunsuz sistemler tasarlamak ayrıcalığımızdır. Kendini sürekli geliştiren uluslararası standartlara sahip şirket olmak için çalıştık. Amacımız kullanıcıya Müzik Ambiansları eşliğinde bir duş keyfi heyecanı yaşatmaktır.Tropical meyve kokularının eşlik ettiği duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmur ormanlarındaymış gibi,hisseder.

Otellerde,spa,merkezlerinde,özel,malikanelerde duşta terapi uygulamaları yapılabilmektedir.Aroma terapisi ,ses efektleri .

Macera Duşu Sistemleri

Macera duşu sistemleri ışık illuminasyon uygulamaları ile kullanıcının tüm duygularını harekete,geçirilir.Alışıla gelmiş duş mekanlarından sıyrılıp sıcak soğuk, sisli sağanak yağışlı tropikal meyve kokuları ile birlikte kuş cıvıltıları ve ışık ambiansları eşliğinde bir duş keyfi heyecanı yaşatmaktır.Tropical meyve kokularının da eşlik ettiği bu duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmurormanlarında hisseder.Diğer bir programa geçtiğinde ise kuş cıvıltıları ile meyve kokuları içerisinde bulur.Otellerde, spa kültürü merkezlerinde,özel malikanelerde duşta terapi uygulamaları yapılabilmektedir.Aroma terapisi ,ses efektleri ve ışık illuminasyon uygulamaları ile kullanıcının tüm duyguları harekete geçirilir.

 

Macera-duşu-panoları

POST YOUR COMMENT

Your email address will not be published.