fbpx

Enter your keyword

Macera Duşu Son Teknoloji

Macera Duşu Deneyimi

Macera Duşu Deneyimi

Macera Duşu deneyimi  ile kullanıcının ışık,ses,koku ve his duygularının açığa çıkmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel duş teknikleri ile kullanıcının tüm duygu ve hislerini harekete geçireceksiniz. Duş düğmesine dokunulduğunda ılık ve tropical bir yağmur yağmaya başladığını etrafı egzotik meyve kokuları sardığını düşünün. Cıvıl cıvıl kuş sesleri içerisinde ılık bir duş başlar. Hemen ardından gök gürültülü bir sağnak yağış gelir. Odanın içerisinde fırtına varmışcasına bir yağmur. Ve bu macera duşu için akla gelebilecek senaryolardan sadece bir tanesi.

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.

Macera duşu modüler bir sistem üzerinde tasarlanmıştır. Ayrı ayrı bir araya getirilebilir. Duşlar, valfler,boru kesiciler, koku pompası ve koku kabı gibi malzemelerden oluşur. Sonuç olarak sistem eksiksiz şekilde monte edildiği için kurulum ve montaj kolay ve hızlı olacaktır.

Macera Duşu Deneyimi ile Farklılığı Keşfet

Macera Duşları normal duşlardan farklı olarak, sadece sudan çok daha fazlasını sunacaktır. Örneğin farklı aromalara, kokulara veya ses efektlerine sahiptirler. Ayrıca hangi tür şimşek ve aromanın tercih edeceğine her konuğun kendisi karar verir. Mesela tropik aromalı duşlar, kutupsal yağmur duşları veya tropik fırtına duşları arasında seçilebilir. Misafirler, farklı bölgeleri, mevsimleri ve doğa olaylarını deneyimleyecekler. Aynı zamanda macera duşları, günümüzde spa alanlarındaki en popüler duşlar arasındadır. Özellikle konukların ormanda gök gürültüsünün sesini duyması için ses efektleri bile eklenebilir.

Kaçırmamanız gereken harika bir deneyim!

Macera Duşları özellikle farklı sıcaklıktaki su jetleri ile müzik ve ışık efektlerinin bir kombinasyonudur. Aynı zamanda bu duşlar spa merkezlerinin en çekici ve egzotik hizmetlerin başında geliyor. Soğutma etkisinin yanında kullanıcıya gerçek bir macera hissi veren bir su deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır. Her programda, genel arınma ve rahatlama hissi ile birlikte beden ve ruh üzerinde etkileri hissedilecektir. Sauna ve buhar odası uygulamalarından sonra macera duşu deneyimi ile tanışın.