fbpx

Enter your keyword

News

Macera Duşu Nedir?

Macera Duşu Nedir ?. Gerçekten eşsiz bir duş deneyiminde koreografisi yapılmış ilgi çekici ve yatıştırıcı sistemler. Aydınlatma, ses ve aroma birleşimi. Su tasarrufu sağlayan teknolojilerle birleştirilmiş tasarım ve mühendislik uzmanlığı ile yüksek hacimli ve  yüksek çıkışlı bir duş seçenekleri. Banyonuza veya Spa Merkezinize mükemmel şekilde entegre olan benzersiz bir iç tasarım çözümüdür. Macera Duşu her Banyo veya spa mimarisi ile uyum sağlar.

Macera Duşu Nedir?

Duş alma deneyimini arttırmak için yan nozullar veya sis püskürtme nozulları vücuda soğuk su uyarımı verir. Ayrıca, kokulu infüzyonlar kullanarak konuk için eksiksiz bir su deneyimi yaratıyoruz. Jet Nozullar , ses ve ışık ambiyansları ile duyusal deneyime katkıda bulunuyor.

Su, Işık Ve Enerjinin Gücünü Keşfedin!

Duyularınızla yeniden bağlantı kurmanızı sağlayacak bir duş deneyimine hazır mısınız? Özel nozullar ile duş keyfi. aydınlatma modları ve ses modülü ile canlandıran duyusal deneyim.

Zengin yağmur duşu doğayı banyonuza veya spanıza getirir.

Masajlı duş başlıklar banyonuzda ve spa merkezinde sayısız rahatlatıcı ve sağlığı geliştirici su bakımları sunar. Yatay duş başlıkları ile yenilikçi duş tamamen yeni bir sağlık ve rahatlama hissi sunar. Gerginlik giderilir, günlük stres atılır ve beden ve zihin deneyimi canlanır. 

Spa da veya banyonuzda oturarak bir düğmeye basın ve farklı akışlar ve çıkışlar ile sağlanan terapötik bir su deneyiminin keyfini çıkarın.

Doğadaki hava olaylarından ilham alan bu eşsiz duş, yağmur, aydınlatma ve kokuların etkileşimiyle duyuları canlandırıyor.