fbpx

Enter your keyword

Macera Duşu Sistemleri

Yüksek Kaliteli Macera Duşu Sistemleri

Yağmur duşu altında soğuk su sisi teninizi yumuşak bir şekilde örterken doğayla olan bağı hissedin. Mesela açık havada duş almak gibi, adeta doğayla iç içe bir deneyim için duyularınızı harekete geçirin. Doğadaki hava olaylarından ilham alan bu eşsiz lüks duş, yağmur, sis, aydınlatma ve kokuların etkileşimiyle duyuları canlandırıyor. Ayrıca zengin yağmur duşu, doğayı banyonuza veya spanıza getiriyor.
Işık illuminasyon uygulamaları ile kullanıcının tüm duygularını harekete geçirilir. Özellikle sıcak soğuk, sisli sağanak yağışlı tropikal meyve kokuları eşlik eder. Kuş cıvıltıları ve ışık ambiansları eşliğinde bir duş keyfi heyecanı yaşatmaktır. Tropical meyve kokularının da eşlik ettiği bu duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmur ormanlarında hisseder. Ayrıca diğer bir programa geçtiğinde ise kuş cıvıltıları ile meyve kokuları odayı sarar. 

Banyonuz İçin Sağlıklı Yaşam Alanları Oluşturun.!

Macera Duşu Sistemleri yağmur odaları ve macera odaları ile atraksiyon duşları alanında yenilikçiliktir. Özellikle üretim kapasitesi, güvenirlik ve sorunsuz sistemler tasarlamak ayrıcalığımızdır. Bu sayede kendini sürekli geliştiren uluslararası standartlara sahip olduk. Sonuç olarak tropical meyve kokularının eşlik ettiği duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmur ormanlarında gibi hisseder. Örneğin otellerde ve spa merkezlerinde, özel malikanelerde duşta terapi uygulamaları yapılabilmektedir. 
Macera odaları ve macera duşları
Modern Wellness & Spa sektörünün büyük bir başarısı olarak görülmektedir. Öncelikle  Macera odası ile macera tünelleri arasındaki çok önemli bir fark vardır. Macera tünellerinin birden çok kullanıcıya aynı anda  duş deneyimi yaşatmasıdır.

Çözümlerimiz ve tüm teknik bilgi için lütfen uzmanlarımıza danışın 

Özelikle modüler konsept ile ihtiyacınıza göre çözümler üretiyoruz. Her projeye dahil edilebilecek fiyatlar, sürdürülebilirlik, sessiz çalışma, hızlı montaj. Ayrıca teknik servis desteği bulunmaktadır. Aynı zamanda sıcak ve soğuk su, koku dozlama, ışık ve ses efektleri ile kullanıcının tüm duyularını canlandırır. Sonuç olarak macera duşu sistemleri hayalinizdeki ortamı yaratır.