fbpx

Enter your keyword

Macera Duşu Sistemleri

Açık havada duş almak gibi, adeta doğayla iç içe bir deneyim için duyularınızı harekete geçirin.

Doğadaki hava olaylarından ilham alan bu eşsiz lüks duş, yağmur, sis, aydınlatma ve kokuların etkileşimiyle duyuları canlandırıyor. Zengin yağmur duşu, doğayı banyonuza veya spanıza getiriyor.

Macera Duşu Deneyimi

Macera Duşu Sistemleri yağmur odaları ve macera odaları ile atraksiyon duşları alanında yenilikçiliktir. Özellikle üretim kapasitesi, güvenirlik ve sorunsuz sistemler tasarlamak ayrıcalığımızdır. Bu sayede kendini sürekli geliştiren uluslararası standartlara sahip olduk. Öncelikle amacımız kullanıcıya müzik ambiansları eşliğinde bir duş keyfi heyecanı yaşatmaktır. Sonuç olarak tropical meyve kokularının eşlik ettiği duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmur ormanlarındaymış gibi hisseder. Örneğin otellerde ve spa merkezlerinde, özel malikanelerde duşta terapi uygulamaları yapılabilmektedir. Aroma terapisi , ses efektleri gibi yağmur duşu altında soğuk su sisi teninizi yumuşak bir şekilde örterken doğayla olan bağı hissedin.yağmur duşu altında soğuk su sisi teninizi yumuşak bir şekilde örterken doğayla olan bağı hissedin.

Macera duşu sistemleri ışık illuminasyon uygulamaları ile kullanıcının tüm duygularını harekete geçirilir. Sıcak soğuk, sisli sağanak yağışlı tropikal meyve kokuları eşlik eder. Kuş cıvıltıları ve ışık ambiansları eşliğinde bir duş keyfi heyecanı yaşatmaktır. Tropical meyve kokularının da eşlik ettiği bu duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmur ormanlarında hisseder. Ayrıca diğer bir programa geçtiğinde ise kuş cıvıltıları ile meyve kokuları odayı sarar. Otellerde, spa kültürü merkezlerinde ve özel malikanelerde duşta terapi uygulamaları yapılabilmektedir. Sonuç olarak aroma terapisi ,ses efektleri  ve ışık illuminasyon uygulamaları kullanıcının tüm duyguları  harekete geçirilir.

İlgili Ürünler

Rain maker macera duşları, farklı duş seçenekleri ile geliştirilmiş özel duş başlıklarıdır. Özellikle zengin ışık oyunları, doğanın ses efektleri sayesinde size çok farklı bir atmosfer sunar. Bu duş tüm duyuları harekete geçirir, rahatlama hissini arttırır ve arındırır. 

Özelikle modüler konsept ile ihtiyacınıza göre çözümler üretiyoruz. Her projeye dahil edilebilecek fiyatlar, sürdürülebilirlik, sessiz çalışma, hızlı montaj. Ayrıca teknik servis desteği bulunmaktadır. Aynı zamanda sıcak ve soğuk su, koku dozlama, ışık ve ses efektleri ile kullanıcının tüm duyularını canlandırır. Sonuç olarak macera duşu sistemleri hayalinizdeki ortamı yaratır.