fbpx

Enter your keyword

Macera Duşu Sistemleri

Yüksek Kaliteli Deneyim Duşları 

Yağmur duşu altında soğuk su sisi teninizi yumuşak bir şekilde örterken doğayla olan bağı hissedin.

Açık havada duş almak gibi, adeta doğayla iç içe bir deneyim için duyularınızı harekete geçirin.

Doğadaki hava olaylarından ilham alan bu eşsiz lüks duş, yağmur, sis, aydınlatma ve kokuların etkileşimiyle duyuları canlandırıyor. Zengin yağmur duşu, doğayı banyonuza veya spanıza getiriyor.

Macera odaları ve macera duşları

Modern Wellness & Spa sektörünün büyük bir başarısı olarak görülmektedir. Öncelikle  Macera odası ile macera tünelleri arasındaki çok önemli bir fark vardır. Macera tünellerinin birden çok kullanıcıya aynı anda  duş deneyimi yaşatmasıdır.

Banyonuz İçin Sağlıklı Yaşam Alanları Oluşturun.!

Macera Duşu Sistemleri yağmur odaları ve macera odaları ile atraksiyon duşları alanında yenilikçiliktir. Özellikle üretim kapasitesi, güvenirlik ve sorunsuz sistemler tasarlamak ayrıcalığımızdır. Bu sayede kendini sürekli geliştiren uluslararası standartlara sahip olduk. Öncelikle amacımız kullanıcıya müzik ambiansları eşliğinde bir duş keyfi heyecanı yaşatmaktır. Sonuç olarak tropical meyve kokularının eşlik ettiği duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmur ormanlarındaymış gibi hisseder. Örneğin otellerde ve spa merkezlerinde, özel malikanelerde duşta terapi uygulamaları yapılabilmektedir. 

Macera duşu sistemleri

Işık illuminasyon uygulamaları ile kullanıcının tüm duygularını harekete geçirilir. Sıcak soğuk, sisli sağanak yağışlı tropikal meyve kokuları eşlik eder. Kuş cıvıltıları ve ışık ambiansları eşliğinde bir duş keyfi heyecanı yaşatmaktır. Tropical meyve kokularının da eşlik ettiği bu duş deneyimi ile konuk kendini tropical yağmur ormanlarında hisseder. Ayrıca diğer bir programa geçtiğinde ise kuş cıvıltıları ile meyve kokuları odayı sarar. 

Örneğin otellerde, spa kültürü merkezlerinde ve özel malikanelerde duşta terapi uygulamaları yapılabilmektedir. Sonuç olarak aroma terapisi ,ses efektleri  ve ışık illuminasyon uygulamaları kullanıcının tüm duyguları  harekete geçirilir.

Çözümlerimiz ve tüm teknik bilgi için lütfen uzmanlarımıza danışın 

Özelikle modüler konsept ile ihtiyacınıza göre çözümler üretiyoruz. Her projeye dahil edilebilecek fiyatlar, sürdürülebilirlik, sessiz çalışma, hızlı montaj. Ayrıca teknik servis desteği bulunmaktadır. Aynı zamanda sıcak ve soğuk su, koku dozlama, ışık ve ses efektleri ile kullanıcının tüm duyularını canlandırır. Sonuç olarak macera duşu sistemleri hayalinizdeki ortamı yaratır.