fbpx

Enter your keyword

Macera Duşu Tropical Thunder Storm

Macera Duşu Tropical Thunder Storm

Macera Duşu Tropical Thunder Storm kontrol paneli Tropical Thunder RA2 şunlardan oluşur:

  • MS 3/4 “IG ön filtre ve küresel vana ile 2 x giriş
  • Termo mikser JRG 3/4 “çek valfli
  • Solenoid valf 1/2 “ve vida bağlantılı 1/2” olan 6 adet çıkış
  • Kokulu yağmurlama memesine hattın boşaltılması
  • Koku depolama tankı ve boş sinyal içeren 2 adet dozaj pompası
  • Dozlama hattına aşılanması için 2 adet dozaj valfi
  • Muhafaza içinde 2 adet mikroişlemci kontrolü EDS1
  • Tamamen kasalı ve montaj plakası PP gri için önceden kablolanmış.

Kontrol – Teknik Panel

2 ön filtre ve küresel vana MS 3/4 “iç dişli x Kaynağı. Çekvalfler Termo karıştırıcı JRG 3/4 “.6 x selenoid vana 1/2 ile Outlet “ve 1/2 vidalama”.Aroması memesine göre tüp için boşaltılması

Elektrik Besleme   230 V/ AC 50 Hz.Güç Kaynağı  290 w.Su kaynağı  2 x 3 /4 Önlemler   W120 cm X H 75 cm x D20 cm.Ağırlık  app.20 kg.Suyun tüp içine aroma enjeksiyon için 2 x dozlama valfi

Termostatik karışım vanası standart bir sıcaklıkta (1) ayarlanır.Sıcaklık plakası F işaretlenir.Su ayar aralığı yapılmış sınırlar yandaki gibidir.

Allen anahtarı G.Merkezde sıcaklık plakası F.Vida H çevirerek.Saat.yönünde,su sıcaklığı artar.Saat yönünün tersine azalır.

PROGRAM AYARLARI

Program 1: Tropikal yağmur 

Program sıcak bir çiseleme ile başlar. Ardından temel aydınlatma kapanır ve kırmızı ışık odayı doldurur. Cıvıl cıvıl kuş sesleri odayı sarar. Sonra sıcak bir dize yağmur gelir. Meyveli bir koku kabinde yayılır, ışık sarıya döner. Sonra soğuk bir yağmur yağar ve otomatik renk değişimi sarı-yeşil başlar. Ardından soğuk çiseleme sona erer ve program sıcak çiseleyen yağmur ve parıltılı sicim yağmuru ile çalışır. Ayrıca, kırmızı-yeşil renk değişimi odayı tatmin eder. Sonuç olarak duş işleminin sona ermesiyle aydınlatma beyaz oda ışığına geri döner. 

Program 2: Tropik Fırtına 

Çağrıdan sonra kırmızı ışıkla ılık bir çiseleme başlar. Denizin sesi duyulur. Ayarlanan bir sürenin ardından ışık yeşile döner ve soğuk bir sis eklenir. Ve hoş bir koku kabinde yayılır. Sonra sıcak çiseleme kapanır, soğuk, hoş kokulu sis çalışmaya devam eder. Işık maviye döner ve ılık tropik yağmur yağar. Şimdi ılık tropik yağmur ılık çiseleyen yağmur haline gelir. Flaş ışığı odayı doldurur ve gök gürültüsü ve fırtına gürültüsü duyulabilir. Programın son adımında fırtına biter. Ve kırmızı bir ışık parlar ve sıcak bir çiseleme programı sonlandırır. Duş işleminin sona ermesiyle aydınlatma beyaz oda ışığına geri döner.