fbpx

Enter your keyword

Macera Duşu

Macera Duşu Sistemleri

Macera Duşu sistemleri duyusal duş deneyiminin yeni bir boyutu: Birden fazla çıkış noktasına sahip eksiksiz sağlıklı yaşam çözümleri, su elementiyle karşılaşmanızı özel bir duş deneyimine dönüştürüyor. Etkili spreylerle hedefe yönelik su tedavileri hem bedene hem de ruha dokunur.

Carribbean Storm

 • Programı 1

Programın başlatılmasının ardından kullanıcıya sıcak kokulandırılmış sağnak tropikal bir yağmur ortamı oluşturulur. Hemen ardından yağmurun başlaması ile birlikte eş zamanlı olarak okyanus sesi kırmızı bir ışıkla birlikte bütünlük kazanır.

 • Programı 3

Programın başlatılmasının ardından kullanıcıya sıcak yan fıskiyeler üzerinden masaj yapılır.Kabin ışık ambiyansı maviden yeşile kuş sesi efekti eşliğinde yumuşak bir geçiş sağlar.

 • Programı 2

Programın başlatılmasının ardından sıcak tropikal yağmur yerini soğuk bir yağmur , dalga duşu ve sis yağmuruna bırakır. Öncelikle yağmurun türü kullanılan püskürtücüye bağlıdır. Hemen ardından kabin ışık ambiyansı kırmızıdan maviye su sesi efekti eşliğinde yumuşak bir geçiş sağlar.

 • Program 4

Programın başlatılmasının ardından yeşil ışık yanar. Sert ve sıcak yağmur yan duşlar ile senkonize şekilde püskürtülür. Hemen ardından gök gürültüsü ile birlikte ışık yanıp söner. Yan nozullar devreye girer ve ışık mavi-yeşil.

Macera Duşu Tropica 

 • Program 1

Kabin içerisi kırmızı bir renk ile aydınlanır. Hemen ardından tropikal yağmur kalın ve yumuşak bir şekilde devreye girer. Kullanıcı kendini ,tropikal yağmur ormanlarında kuş cıvıltıları eşliğinde duş alırcasına hisseder.

 • Program 2

Kabin içerisi mavi bir renk ile aydınlanır.Kullanıcının canlanması için soğuk bir çiseleme yağmuru yağmaya başlar.Ortamı Uzaktan gelen bir deniz sesi sarar.

 • Program 3

Program soğuk ince damlacıklı ferahlatıcı bir sis duşu ile başlar. Kabin içerisi mavi bir renk ile aydınlanır. Ardından sıcak tropikal yağmur devreye girer. Kabini meyve kokuları sarar. Oda ışığı kırmızıdan yeşile yumuşak bir geçiş sağlar. Programın sonunda sis duşu ve mavi aydınlanma devreye girer.

 • Program 4

Program soğuk yan duşlar ve yeşil ışık ile başlar. Dağ esintisi sesi duyulmaya başlar. Daha sonra o yan nozzullar  ile çalışan soğuk buhar ve yağmur gelir. Nane kokusu odayı doldurur. Mavi ,yeşil ışık oluşur. Son program adımımızı  sis duşu oluşturur. Ve sistem kendini otomatik kapatır.

Polar Flash

 • Program 1 

Kabin içerisi mavi bir renk ile aydınlanır.Kullanıcının canlanması için soğuk bir çiseleme yağmuru yağmaya başlar. Ortamı Uzaktan gelen bir deniz sesi sarar.

 • Program 3  

Kabin içerisi yeşil bir renk ile aydınlanır. Aynı zamanda yan nozullardan püskürtülen sıcak suyun masaj etkisi hissedilir. Ortamı aynı anda  dalga sesleri sarar.

 

 • Program 2

Tropikal bir yağmur başlar.Kabin aydınlatması maviye döner.Aynı anda kuş cıvıltıları ortamı sarar.

Midnight Rain

 • Program 1

Oda ışığı mavi bir renk alır.İnce ve soğuk su damlacıkları canlandırıcı bir etki sağlar.Serin bir nane kokusu etrafı sarar.Kullanıcı deniz sesini duymaya başlayacaktır.

 • Program 3

Yeşil ışık aydınlatması ile birlikte yan nozullardan gelen su kullanıcıya masaj etkisi yaratacaktır. Ortamı bir derenin akış sesi ile dolacaktır.

 • Program 2

Oda ışığı sıcak kırmızıya geçiş yapar.Kalın ve yumuşak su damlacıkları ile tropikal yağmur yağmaya başlar.Bu sırada kuş cıvıltıları duyulacaktır.

 • Program 4

Sıcak bir yağmur yeşil bir oda ışıklandırması ile başlar.Derenin akış sesi duyulmaya başlanır.Serin bir nane kokusu odayı doldurur.Işık otomatik olarak yeşil-mavi renk değişir.Son olarak sıcak tropikal yağmur kendini sis duşuna bırakır.Işık yine otomatik kırmızı-yeşil olarak renk değiştirir.

Sibirian Night

 • Program 1

Kabin içerisi mavi bir renk ile aydınlanır.Kullanıcının canlanması için soğuk bir çiseleme yağmuru yağmaya başlar.Ortamı Uzaktan gelen bir deniz sesi sarar.

 • Program 3

Kabin içerisi yeşil bir renk ile aydınlanır.Yan nozullardan püskürtülen sıcak suyun masaj etkisi hissedilir.Ortamı aynı anda  dalga sesleri sarar.

 • Program 2

Kabin içerisi kırmızı bir renk ile aydınlanır. Tropikal yağmur kalın ve yumuşak bir şekilde devreye girer.

Kullanıcı kendini ,tropikal yağmur ormanlarında kuş cıvıltıları eşliğinde duş alırcasına hisseder.

 • Program 4

Sıcak tropikal yağmur başlar.Kuş cıvıltıları ortamı sarar.Ardından soğuk buhar ve sıcak tropikal yağmur  aynı anda yağmaya başlar.Serin bir nane kokusu odayı doldurur.Oda ışıklandırması kırmızı-yeşil 

Niegara Rain

 • Program 1

Kabin içerisi kırmızı bir renk ile aydınlanır. Tropikal yağmur kalın ve yumuşak bir şekilde devreye girer.Kullanıcı kendini ,tropikal yağmur ormanlarında kuş cıvıltıları eşliğinde duş alırcasına hisseder.

 • Program 2

Kabin içerisi mavi bir renk ile aydınlanır. Kullanıcının canlanması için soğuk bir çiseleme yağmuru yağmaya başlar.Ortamı Uzaktan gelen bir  deniz sesi sarar.

Program 3: Yan nozzul 

Kabin içerisi yeşil bir renk ile aydınlanır.Yan nozullardan püskürtülen sıcak suyun masaj etkisi hissedilir.Ortamı aynı anda  dalga sesleri sarar.

Program 4: Niagara Yağmur

Kabin aydınlatması yeşil ışık ile başlar.Uzaktan gelen bir dalga sesi duyulmaya başlanır.Sıcak tropikal yağmur sonrasında kalın yumuşak damlalar vücudu sarar.

Ardından bir fırtına çıkar ve gök gürültüsü sağnak yağışı başlar.Yıldırımlar etrafı sarar.

Ardından fırtına diner , tropik yağmur durur ve soğuk sis  sıcak sis duşu ile aynı anda devreye girer .

Programın hemen ardından oda aydınlatması,yan jetler sis ve müzik kapanır.

Tropical Thunder Storm

 • Program 1

Kabin içerisi kırmızı bir renk ile aydınlanır. Tropikal yağmur kalın ve yumuşak bir şekilde devreye girer.Kullanıcı kendini ,tropikal yağmur ormanlarında kuş cıvıltıları eşliğinde duş alırken hisseder.Mevye aroması havayı doldurur.

 • Program 2

Program sıcak bir kırmızı rengin ortamı sarması ile başlar. Dalga ve deniz sesleri duyulmaya başlanır. Bir süre sonra kırmızı ışık yumuşak bir şekilde yeşil ışığa geçiş yapar.Bu sırada nane aroması havayı doldurur.Ve sıcak Tropikal yağmur birden bire fırtınaya dönüşür.

Macera Duşu Nebeldusche W2

 • Program 1

Aroma terapi , Atraksiyon Duşları ve yağmur odaları için tasarlanmış bir macera duşudur.Sistem kullanıcı tarafından yönlendirilen kontrol butonu ile işlevsel hale getirilir.Start düğmesine basıldıktan sonra kabin aydınlatması devreye girer ardından kabin üzerinde bulunan 2 adet sis nozullarından taze, serin, aromatik bir sis püskürtmeye başlanır.

Kabin içerisindeki aydınlatma önce yeşile daha sonra da maviye geçiş yapar. Bu atraksiyonlarla birlikte sırasıyla sisli bir tropikal ormandaymışçasına kuş cıvıltılarıyla başlayan ses

Kokulandırma ile soğuk su sis duşu için kontrol ünitesi

Duş aşamasının süresi (30-150 san.) ve koku miktarı ayarlanabilir.
Kabindeki düğme üzerinden başlatma.
Kumanda gövdesindeki LED üzerinden işlev gösterimi, bütün işlevler için test programları, koku maddesi boş bildirimi.aydınlatmaya uyum sağlar ve hafif, rahatlatıcı bir su sesiyle program bitirilir.

Kullanıcı; Program operasyon zamanı ve dozaj performansı kontrol paneli üzerinden ayarlayabilir.

Water Fun ID

 • Program 1

Programın başlatılması ile  mavi-yeşil renk değişimi olur. Çok ince ve soğuk yağmur yağar, canlandırıcı sis duşu başlar ve nane kokusu etrafı sarar. Ayrıca dalgalar ve denizin sesi duyarsınız. Yan nozullardan hafif soğuk çiseleme başlar. Aşağıya ve sonrasında üste doğru püskürtme devam eder. Programın sona ermesinden sonra aydınlatma beyaza geçiş yapar.

Program 2: Tropikal Yağmur

Programın başlatılması ile sıcak bir ışık otomatik kırmızı-yeşil renk değişikliği ile başlar. Meyve kokusu aroması havayı doldurur.Yağmur daha zayıf ve sıcaktır.Aydınlatma beyaza geri döner.

Program 3: Akdeniz

Programın başlatılması ile  soğuk Sis yağar ve otomatik kırmızı-yeşil-mavi renk değişikliği başlar.Bir süre sonra soğuk sis yağmuru kendini ılık yağmura bırakır.