fbpx

Enter your keyword

Macera Duşu

Macera Duşu

Macera Duşu sistemleri duyusal duş deneyiminin yeni bir boyutu. Özellikle birden fazla çıkış noktasına sahip eksiksiz sağlıklı yaşam çözümleri. Ayrıca su elementiyle karşılaşmanızı özel bir duş deneyimine dönüştürüyor. Aynı zamanda etkili spreylerle hedefe yönelik su tedavileri hem bedeninizi hem de ruhunuzu canlanır.

Tüm duyular için aroma, ses ve ışık eklenmiş duşlar

Macera Duşu Nedir ?

Gerçekten eşsiz bir duş deneyiminde koreografisi yapılmış ilgi çekici ve yatıştırıcı sistemler. Aynı zamanda su tasarrufu sağlayan teknolojilerle birleştirilmiş tasarım ve mühendislik uzmanlığı ile yüksek hacimli ve  yüksek çıkışlı bir duş seçenekleri. Özellikle Jet Nozullar , ses ve ışık ambiyansları ile duyusal deneyime katkıda bulunuyor. Böylece tüm duyuları harekete geçiren ışık ve ses efektlerine sahip hafif ışıltılı ve hoş kokulu tropikal yağmur duşu. Ayrıca bir düğmeye dokunarak, ruh halinize uygun çok özel bir duş deneyimine karar verirsiniz.

Kulağa harika gelmiyor mu? Doğru teknoloji sayesinde bireysel macera duşunuzun hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Ve onunla ilgileniyoruz. Aynı zamanda canlandırıcı efekt yelpazesi, sis, buz ve yağmur duşlarından değişen ışık efektleri ve sesleri hoş kokulu aromalara kadar sizi değişik duygulara götürür. Hepsi bir düğmeye basılarak yapılır. Örneğin egzotik meyvelerin kokusu ve kuşlar etrafınızda şarkı söylerken, güneş ışığı ağaçların arasından parıldayacak. Hava değişiyor, bir fırtına toplanıyor, etrafınızda serin bir sis dolaşıyor.

Duş kabinindeki düğme çağrıldıktan sonra, aydınlatma beyaz oda ışığından kırmızı-yeşil renk değişimine dönüşür. Konuk kalın, yumuşak damlalarla ılık tropik yağmur duşta meyveli, canlandırıcı bir koku ile duş alacak. Kuşların cıvıltısını duyabilirsiniz. Daha sonrasında program sona erer aydınlatmanın tekrar oda ışığına döndüğünü görürsünüz. Hemen ardından tropikal yağmur ve müzik kapanır.