fbpx

Enter your keyword

Hygromatik Ödüllü Kalite

Nemlendirici Hygromatik

Nemlendirici Hygromatik

Nemlendirici Hygromatik

Buharlı Nemlendirici Hygromatik ısıtıcı sıcaklık nem  için mükemmel koşullar yaratır.Havanın sürekli nemli kalmasını sağlayarak terlemeye müsade eder.Bu sayede vücuttaki toksinler atılır. Doğru nem miktarını ayarlar. Güvenilirdir. Kullanım kolaylığı vardır. Deneyimli personel tarafından kontrol edilmelidir.

HygroMatik ürünleri bu gereksinimleri karşılayan  kullanıcı dostu ekranları ve pratik tasarımı ile bilinir.

 Özellikleri

Hygromatik buharlı nemlendiriciler saf hijyenik buhar üretirler. Yüksek kaliteli bileşenler sayesinde maksimum güvenilirlik sağlar. Uzun ömürlüdür.Tüm üniteler paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Korozyona karşı dayanıklıdır.Kolayca temizlenir. Çevreyi ve bütçenizi korur. Hygromatik verimli buhar konusunda uzmanlaşmıştır.

Bu son teknoloji buhar jeneratörleri VDE, GS ve CE sertifikalıdır. HygroMatik buhar jeneratörleri, gelişmiş mikroişlemciler kullanılarak kontrol edilir.

Güçlü 16 bit işlemciler sürekli ayarlayarak optimum enerji kullanımı ve düşük bakım çalışması Mevcut su kalitesine uygun ayarlar. Kontroller HygroMatik ile çalışır belirli sıcaklık sensörleri ve kullanımı çok kolaydır.

HygroMatik
Electrode steam generators

Elektrik akımı elektrotların içinden geçer ve basınçsız hale getirmek için silindir suyunu ısıtır hijyenik buhar sunar.Elektrotlar basitçe değiştirilebilir.