fbpx

Enter your keyword

Rus Saunası

Rus Saunası İmalatı

Rus saunası su ve sıcak hava yardımı ile sıcak buhar oluşturularak yapılır. En iyi modern tasarımlar için seçim yapmanız yeterli. Genellikle ahşaptan yapılan banyonun basamaklar birbiri üzerine monte edilebilir. Tezgah yüksekliği ne kadar uzun olursa hava o kadar sıcak olacaktır.
Spa merkezleri için en önemli spa deneyimi olarak geçen modern sauna kurulum danışma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Rus Saunası?

Rus saunası 110-120 C° sıcaklık 25 nem. Saunaya göre daha sert bir atmosfere sahiptir. Doğal taş ve tomruk seklinde ağaç çeşitlerinin kullanıldığı daha doğal görünümlü saunalardır. Sauna, bazı yerlerde rastlanan Rus-Roma banyosundan temelde farklılıklar gösterir.
Banja diye bilinen Rus banyosu, Rusya’da buhar banyosu olarak bilinir. Yüksek nem oranına sahip olmasına rağmen, bu mekânlardaki sıcaklık sadece 45°C’dır. Geleneksel Roma banyoları, sıcaklıkları genellikle 50 – 60°C arasında olan sıcak hava banyolarıdır.
Genellikle ahşaptan inşa edilmiştir .Sauna içinde duvarlar boyunca geniş ahşap banklar vardır. Sıcak buhar cildi yumuşak ve pürüzsüz yapar. Kilo vermek için kullanılır. Kan dolaşımını hızlandırır.