fbpx

Enter your keyword

Sauna Aksesuarları

Sauna Aksesuarları

Sauna Aksesuarları, Sauna için gerekli olan tüm ekipmanları barındırılan ürünlerden oluşur.Sauna Aksesuaları içerisinde en çok tercih edilenleri aşağıda sırası ile bulabilirsiniz.Sauna Aksesuarları Tüm ürünler ve uygun fiyat seçenekleri için bizleri arayabilirsiniz.

Sauna Uygulamaları 

Sauna Uygulamaları Fince bir sözcük olan sauna, terleme banyosu anlamına gelir. Eskiden odun sobalarını av etlerini ve somon balıklarını pişirmek için kuran Finliler, daha sonra bu sıcak mucizenin sağlık ve gençlik kaynağı olduğunu keşfetmişler.

Saunaya girildiğinde cilt ısısı 40 dereceye, vücut ısısı da 38 dereceye kadar çıkar. Vücut hemen terleyerek tepki verir, kandaki savunma hücrelerinin sayısı artar. Ayni zamanda bakteri ve virüsler etkisiz hale gelir.

Kovalar, Kovalar ve Dippers

Fin çamı ve Fin işçiliğinin güzel bir şekilde el işçiliğidir. Bir kova ve kepçe, temel Sauna aksesuarları-dır.Sıcak Sauna taşları üzerine sıçrayan bir kepçe veya iki su, gözenekleri temizlemek için terlemeyi teşvik eden buhar (löyle) oluşturur.

Aksesuarlar içinde sıcak kuru havayı rahat nemli bir ortama dönüştürür. Su kullanmadan, yarasa gerçekten otantik bir Sauna deneyiminin tadını çıkaramaz. Kovalarımız, Sauna ısısı genişleme ve daralma eğilimi olan doğal ahşaptan yapıldığından, sızıntıyı önlemek için ağır yük kovası (100L) önermekteyiz.

Sauna- Aromalar
Sauna deneyiminizi, doğal, Sauna Aksesuarları içinde yer alan kokularımızdan biriyle  geliştirin.

Her şişe 1,8 oz tutar. saf özü. Çok yoğun bir şekilde, bir kova suya sadece 5 ila 10 damla, ya da bir damla suya bir ya da iki damla eklenmelidir.Sauna Aksesuarları bu kokulu suyu sıcak taşların üzerine yavaşça dökün ve tadını çıkarın.

Sauna Aksesuarları içerisinde yer alan koku seçenekleri buhar odaları için harika bir alternatiftir. Buhar başlığının yuvasına bir kaç damla döküp, buharla çıkan kokunun tadını çıkarın.

Termometreler, Higrometreler ve Kum Zamanlayıcısı
Doğru termostatın bilinmesi gerektiği için, bir termometre vardır. Sauna odanızı en az otuz dakika ısıtdıktan sonra, ortalama sıcaklık yaklaşık 180 ° F olacaktır. Sauna Aksesuarları – ından olan Termometrenizin 6 “tavan ısıtıcısını doğrudan Bu Sauna Aksesuarlarından olan ürünü  Sauna ısıtıcınızın üstüne asın.

Bir başka kullanışlı öğe ise higrometredir. Taşlarda kullanılan su miktarına bağlı olarak genellikle% 10 ila% 35 arasında değişen Sauna nemini gösterir.

Fırçalar ve Fırça Setleri
Huş veya kızılağaç banyo fırçaları yumuşak, doğal kıllara sahiptir. Bir saunadan sonra duş veya banyoda canlandırıcı bir fırça için harika.

Ahşap Salon Sandalyesi (ürün 5141)
Yeni çıtalı ahşap şezlongumuz (çamdan yapılmış) ekstra Sauna rahatlaması için mükemmeldir. Koltuğu Sauna bankına yerleştirin ve tahta rafı vidalarla birlikte Sauna duvarına takın.

Sauna Aksesuarları-WDT
sauna aksesuarları-başlıklar
Sauna Aksesuarları-aydınlatma