fbpx

Enter your keyword

Sauna Aksesuarları

Sauna Aksesuarları

Sauna aksesuarları, sauna için gerekli olan tüm ekipmanları barındırılan ürünlerden oluşur. Özellikle içerisinde en çok tercih edilenleri aşağıda sırası ile bulabilirsiniz. Tüm ürünler ve uygun fiyat seçenekleri için bizleri arayabilirsiniz.

Kovaları Ve Kepçeler

Kum Saatleri

Ahşap ve ağaçları

Kapılar

Ölçüm cihazları

Nem Sensörü

Kovalar ve Dippers

Fin çamı ve fin işçiliğinin güzel bir şekilde el işçiliğidir. Bir kova ve kepçe, temel sauna aksesuarlarıdır. Ayrıca sıcak sauna taşları üzerine sıçrayan bir kepçe veya iki su, gözenekleri temizlemek için terlemeyi teşvik eden buhar (löyle) oluşturur.
Aksesuarlar özellikle içinde sıcak kuru havayı rahat nemli bir ortama dönüştürür. Ayrıca su kullanmadan otantik bir sauna deneyiminin tadını çıkmaz. Kovalarımız, sauna ısısı genişleme ve daralma eğilimi olan doğal ahşaptan yapıldığından, sızıntıyı önlemek için ağır yük kovası (100L) önermekteyiz.
Termometreler, Higrometreler ve Kum Zamanlayıcısı
Doğru sıcaklığın bilinmesi için bir termometre vardır. Öncelikle sauna odanız en az otuz dakika ısıtıldıktan sonra, ortalama sıcaklık yaklaşık 180 ° F olacaktır. Sauna aksesuarlarından olan termometre tavan bölümüne doğrudan asılır
Fırçalar ve Fırça Setleri
Özellikle huş veya kızılağaç banyo fırçaları yumuşak, doğal kıllara sahiptir. Bir saunadan sonra duş veya banyoda canlandırıcı bir fırça için harika.
Ahşap Salon Sandalyesi (ürün 5141)
Özellikle yeni çıtalı ahşap şezlongumuz (çamdan yapılmış) ekstra sauna rahatlaması için mükemmeldir. Öncelikle koltuğu sauna bankına yerleştirin ve tahta rafı vidalarla birlikte sauna duvarına takın.
Sauna Aksesuarları
Sauna Aksesuarları