fbpx

Enter your keyword

Sauna Işık Terapi

Sauna LED RGB Aydınlatma

Sauna Işık Terapi RGB LED SPOTLARI

Sauna Işık Terapi herşeyden önce saunalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Öncelikle radyatör koruma sınıfı IP65’dir. Ayrıca aydınlatma kapalı durumda iken değiştirilebilir. Örneğin RGB veya sıcak beyaz LED türleri mevcuttur.

Özellikler
Elektrik bağlantısı 350 mA ek olarak bağlı yük 3 x 1 W.
Mesela açık renkler Kırmızı – Yeşil – Mavi
Manşon montaj deliği 50 mm

Yedek lamba RGB LED 3 x 1 Watt renkli IP65 paslanmaz çelik krom veya alüminyum kaplamalı (istek üzerine renkli). Ayrıca bir ışık kılavuzu olarak lens ve cam çubuk bulunur. Montaj deliği 50 mm.60 mm dış çapı kapak. Sabitleme pençe ile montaj kollu Alu D50 x 40 mm.Incl. Bağlantı kablosu 20 cm JST.PTFE termal bariyer. Ayrıca soğutucu.

Sonuç olarak ağırlık yaklaşık 0,45 kg aynı zamanda montaj derinliği 130 mm ve Lamba çapı 60 mm.

Sauna ışık terapi led rgb

Fonksiyonel Açıklama

Sauna ışık terapi LED RGB için 350mA çalışma akımı ile çalışır. Öncelikle  bir kontrol ünitesine 10 adet 3 x 1W nokta bağlanabilir. Ek olarak kontrollerle de altı statik ışık renkleri ve dokuz ışık programları vardır. Işıkların ayarları  kodlama üzerinden gerçekleşir. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak dışarıdan 4 haneli bir sayısal kod ile kontrol edilebilir.

Teslimat Kavramı

Öncelikle RGB konut monte edilmiş LED kontrol paneli bulunmakta. Ayrıca ilk noktaya denetleyicisi 7 m kablo Güç kaynağı için 1,5 m kablo.
Özellikler
Elektrik bağlantısı 230 V (50-60 Hz) .230V giriş akımı 0,4 A .Çalışma Sıcaklık Aralığı 0 ° C ila +40 ° .Bağlı yük 42 VA

Şerit Aydınlatma

Fonksiyon açıklaması

LED-RGB hat 12 V / DC gerilim ile çalışan bir aydınlatma. Buhar odaları oturma banklarının altında endirekt aydınlatma için idealdir. (Görünür alanlarda kurulum için) alüminyum profil ile kullanılabilir. Şerit  ışıklar istenilen uzunlukta siparişe göre üretilir ve test edilir.

LED-RGB Linelight Aluprofile IP 64

RGB LED .Alüminyum Profil: B = 12 x H = 12 x L = XX mm. Ek olarak sıcaklık aralığı: -20 ° C ile + 60 ° C max. Dahil. bağlantı kablosu 

 

Teslimat kapsamı

Öncelikle çizgi ışıkları 2 versiyonu mevcuttur: Örneğin LED-RGB Linelight çerçeve IP 64. Ek olarak şeffaf 2 bileşenli reçine SMD RGB LED. Ayrıca alüminyum Profil: W = 30 x H = 32 x L = XX mm. Aynı zamanda sıcaklık aralığı: -20 ° C ile + 60 ° C max.

Şerit Aydınlatma Kontrol

Fonksiyon açıklaması

Öncelikle 12 V / DC bir işletme gerilimi ile LED RGB hattı ışıklar için kontrolör. Aynı zamanda RGB denetleyiciye ayrıca 10 WDT Spot bağlayabilirsiniz. Böylece çizgi ışıkları kesinlikle senkron çalışacak. Ek olarak kontrolör 15 farklı ışık programlarını gerçekleştirebilir. Örneğin beyaz (stand-by), Kırmızı, Yeşil, Mavi, vs. ışık programların ayarı. İkinci olarak renk değişimi örneğin Kırmızı-Yeşil. Ayrıca Mavi-Yeşil renk değişikliği, Kırmızı-Yeşil-Mavi renk değişikliği,.

Teslimat kapsamı

 RGB LED kontrol kartı yuvasına takılı. İstenilen ışık programın ayarı için kod anahtar.
Teknik veri
Elektrik besleme 230 V (50-60 Hz) .230V Giriş akımı 3,5 A .Çalışma sıcaklık aralığı 0-40 ° C .Performans 150 VA .Ağırlık 2,8 kg .Önlemler W 26 cm x Y 22 cm x D 11 cm