fbpx

Enter your keyword

Sauna Isıtıcıları

Sauna Isıtıcıları

Sauna Isıtıcıları EOS aromalı buhar eşliğinde lüx bir sıcaklık sunar. Aynı zamanda EOS yıllardır tamamen kişiye ve mekana özel sauna teknolojileri çözümleri üretmektedir.

Isıtıcılar

Klasik fin saunası ve ayrıca bio sauna gibi modern soba çeşitleri bulunmaktadır. Sonuç olarak eos sauna ısıtıcıları ayakta veya duvara monte edebilirsiniz.2-12 kW ile, hacim 3-18 m³ saunalar için ideal sobaları bulabilirsiniz.

 

Sauna ısıtıcıları TULİKİVİ tasarımı istediğiniz zaman istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Her türlü sauna çeşitleri ile ev için ideal çözümler sunar. Sauna ısıtıcısı ayrıca kendine özgü tasarımı ve yenilikçi teknolojilere sahiptir.

Özellikler

Yüksek verimlilikte çalışan Tulikivi sobalar ekonomik ve enerji bakımından fark yaratmaktadır. Sauna odalarında en uygun sıcaklığı ayarlamak için kesinlikle  kontrol üniteleri bulunmaktadır. Ve aynı zamanda çevre dostu , kolay kullanımlı yüksek standart.

Tulikivi-logo3

 ( Sauna Sobaları) kalitesi ve güvenliği, tescilli bir üretim tekniği ile yapılmıştır. Titiz bir kalite kontrolü ile desteklenen 1.sınıf malzemelerin kullanıldığı sistemlerden oluşmalıdır.

Ayrıca sauna odası havalandırması da önemlidir. Etkin bir hava sirkülasyonu, nefes alması kolay temiz bir iç havanın tadını çıkarmasını sağlar.

ilk kullanımlarında, 80°C’den yüksek ısıları tercih etmeyiniz. Ahşap yaşayan bir malzeme olduğu için, ilk 3 sauna seansını 60 – 70°C derecelerini tercih ederek yapınız. Bu sauna kabininizin ömrünü uzatacaktır.

Sauna ısıtıcılarında verimli hizmet bir numaralı önceliğimizdir. Ve “tek yapmanız gereken ateşi yakmak” sözümüzün bu felsefenin kanıtıdır. Duvar ısıtıcınızı kurduktan sonra, kullanıma hazır olacak, sonuç olarak “yapmanız gereken tek şey ateşin ışığını yakmaktadır.

Sauna Isıtıcıları Özellikler

Ürünlerimizin verimli, ekonomik, çevre dostu, kullanımı kolay ve en yüksek standartlarda olmasını sağladık. Bu sebeple teknolojiye büyük yatırımlar yaptık.  Sauna odasında ve sauna ısıtıcılarındaki sıcaklığı ayarlayabilmek, hassas ve nemli bir sauna deneyimi sağlar.

Değil:

Sauna odasında ve sauna ısıtıcılarındaki sıcaklığı ayarlayabilmek, hassas ve nemli bir sauna deneyimi sağlar.

Sauna ısıtıcıları evlere, yenilenmiş binalara veya sauna merkezlerine monte edilebilir. Ayrıca teknisyen ağımız, eski ısıtıcınızı sökmek, yenisini  inşa etmek veya yıllar içerisinde bakım çalışmaları yapmak üzere hizmetinizdedir.