fbpx

Enter your keyword

Sauna Isıtıcıları

Sauna Isıtıcıları

Sauna Isıtıcıları aromalı buhar eşliğinde lüx bir sıcaklık sunar. Aynı zamanda EOS yıllardır tamamen kişiye ve mekana özel sauna teknolojileri çözümleri üretmektedir.
Klasik fin saunası ve ayrıca bio sauna gibi modern soba çeşitleri bulunmaktadır. Sonuç olarak eos sauna ısıtıcıları ayakta veya duvara monte edebilirsiniz.2-12 kW ile, hacim 3-18 m³ saunalar için ideal sobaları bulabilirsiniz.
Sauna ısıtıcıları TULİKİVİ tasarımı istediğiniz zaman istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Her türlü sauna çeşitleri ile ev için ideal çözümler sunar. Sauna ısıtıcısı ayrıca kendine özgü tasarımı ve yenilikçi teknolojilere sahiptir.
Yüksek verimlilikte çalışan Tulikivi sobalar ekonomik ve enerji bakımından fark yaratmaktadır. Sauna odalarında en uygun sıcaklığı ayarlamak için kesinlikle  kontrol üniteleri bulunmaktadır. Ve aynı zamanda çevre dostu , kolay kullanımlı yüksek standart.
Tulikivi-logo3

Bir Sauna Isıtıcısı Nasıl Olmalı?

( Sauna Sobaları) kalitesi ve güvenliği, tescilli bir üretim tekniği ile yapılmıştır. Titiz bir kalite kontrolü ile desteklenen 1.sınıf malzemelerin kullanıldığı sistemlerden oluşmalıdır. ilk kullanımlarında, 80°C’den yüksek ısıları tercih etmeyiniz. Ahşap yaşayan bir malzeme olduğu için, ilk 3 sauna seansını 60 – 70°C derecelerini tercih ederek yapınız. 
Sauna ısıtıcılarında verimli hizmet bir numaralı önceliğimizdir. Ve “tek yapmanız gereken ateşi yakmak” sözümüzün bu felsefenin kanıtıdır. Duvar ısıtıcınızı kurduktan sonra, kullanıma hazır olacak, sonuç olarak “yapmanız gereken tek şey ateşin ışığını yakmaktadır.