fbpx

Enter your keyword

Sauna Isıtıcıları

Sauna Isıtcıları EOS Aromalı buhar eşliğinde lüx bir sıcaklık sunar. EOS yıllardır tamamen kişiye ve mekana özel sauna teknolojileri çözümleri üretmektedir.Klasik fin saunası,bio sauna gibi her türlü sauna için modern soba çeşitleri bulunmaktadır.Eos sauna ısıtıcıları ayakta veya duvara monte edilerek kullanılabilir. 2-12 kW ile, hacim 3-18 m³ saunalar için ideal sobaları bulabilirsiniz.

Sauna ısıtıcıları TULİKİVİ Tasarımı istediğiniz zaman istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.Her türlü sauna çeşitleri ile ev için ideal çözümler sunar.Kendine özgü tasarımı ve yenilikçi teknolojilere sahiptir.Yüksek verimlilikte çalışan Tulikivi sobalar ekonomik ve enerji bakımından fark yaratmaktadır.Sauna odalarında en uygun sıcaklığı ayarlamak için kontrol üniteleri bulunmaktadır.Çevre dostu , kolay kullanımlı yüksek standart.

      Sauna Isıtıcıları

Tulikivi-logo3

Sauna Isıtıcıları

Sauna Isıtıcıları ( Sauna Sobaları) kalitesi ve güvenliği,tescilli bir üretim tekniği olması , titiz bir kalite kontrolü ile desteklenen 1.sınıf malzemelerin kullanıldığı sistemlerden oluşmalıdır.

Ayrıca sauna odası havalandırmasıda önemlidir.Etkin bir hava sirkülasyonu, banyo sahiplerinin, nefes alması kolay temiz bir iç havanın tadını çıkarmasını sağlar.

Sauna Isıtıcıları ilk kullanımlarında, 80°C’den yüksek ısıları tercih etmeyiniz. Ahşap yaşayan bir malzeme olduğu için, ilk 3 sauna seansını 60 – 70°C derecelerini tercih ederek yapınız. Bu sauna kabininizin ömrünü uzatacaktır.

Sauna Isıtıcıları ürünlerimizin verimli, ekonomik, çevre dostu, kullanımı kolay ve en yüksek standartlarda olmasını sağlamak için teknolojiye büyük yatırımlar yaptık.  Sauna odasında ve sauna ısıtıcılarındaki sıcaklığı ayarlayabilmek, hassas ve nemli bir sauna deneyimi sağlar. 

Sauna Isıcılarında verimli hizmet bir numaralı önceliğimizdir ve “tek yapmanız gereken ateşi yakmak” sözümüzün bu felsefenin kanıtıdır. Duvar ısıtıcınızı kurduktan sonra, kullanıma hazır olacak, bu nedenle “yapmanız gereken tek şey ateşin ışığı yanıyor” .
Sauna ısıtıcıları yeni evlere, yenilenmiş binalara veya mevcut ısıtıcılar için değiştirmelere monte edilebilir. Teknisyen ağımız, eski ısıtıcınızı sökmek, yeni  inşa etmek veya yıllar içerisinde bakım çalışmaları yapmak üzere hizmetinizdedir.