fbpx

Enter your keyword

Şelale Duşu

Şelale Duşu

Şelale duşu ; suyun cam üzerinden süzülmesiyle etrafa dağılan dalgalara sebep olur. Bu sayede gölgeleri oldukça heyecan ve huzur verici bir ambiyans yaratır. Yüksek güçteki dalgıç pompalar deniz, göl ve havuzlarda su yüzeyinin üstünde oluşturulan sudan perdelerdir. Kapalı ortamlarda ise suni havuzlar oluşturulur. Sonuç olarak suyun yukarıdan aşağıya düz bir şekilde akmasıyla oluşturulan sudan yüzeyler elde edilmesidir.

Su perdesi şelale duşları hızlı ve yoğun su akışı ile boyun omuz ve baş için yorgunluğu giderici etkiye sahip bir duş sistemidir. Amaç kullanıcıya şelaleyi andıran ses ışık ve müzik eşliğinde su perdesi oluşturmak ve keyifli bir spa keyfi yaşatmaktır. Sonuç olarak sayısız su sıçraması ile duşta masaj keyfi yaşatılır. Konuk Canlandırıcı etkisi ile tüm günün yorgunluğunu atacaktır.

“WATER FALL-  ŞELALE DUŞU”

Water Fall   duş süresi boyunca control  birimdir. Seviye kontrollerinden oluşan bir su deposu vardır.Dolum valfi 1/2″ selenoid valfden oluşur. Dolum vanası montaj plakasına monte edilir.

Teknik board üzerine monte edilen bu vanadan su akışı sağlanarak şelale su akışı gerçekleşir.Boşaltılması ayarlanabilir.

Örnek :   Zaman ölçek değeri 1 dakika ayarlanır.Ölçek çarpanı 4 olarak ayarlanır.

Kullanımı :  Konuk tarafından kontrol ünitesi üzerinde bulunan açma kapama  düğmelerinden program başlatılır ve sonlandırılır.

Süre Ayarı Kontrol ünitesinin  içindeki  bir zaman rölesi ile  açılma zamanı kontrol edilebilir.

Su Perdesi Duş Başlıkları

Günümüzdeki duş sistemleri içinde en popüler olanı şelale duşlardır. Yerden yaklaşık 78 cm uzağa monte edilir. Ve omuz yüksekliğinde püskürtmek için açılı sabit bir duş başlığı olur. Duş için mevcut seçeneklerin sadece başlangıcı. Özel duşlarda en popüler seçeneklerden ikisine bakıyoruz: şelale duş başlıkları ve panel duşlar.

Tavana monte edilmiş bir tepe şelale duş başlığı , bir drenaj etkisi sağlar.Ve temel bir duş başlığını destekleyebilir. En iyi püskürtme kalıbı için ortada ve çevresinde delikler bulunan bir duş başlığı vardır. Şelale duş başlıkları, geleneksel duş başlıkları yerine duvara monte tarzlarında da mevcuttur. Duş başlıklarının, ince spreyden kalına kadar seçeneği vardır. Su akışını ve su masajı için farklı titreşim seviyelerini seçmenizi sağlayacak çeşitli ayarlara sahiptir.