fbpx

Enter your keyword

Soldos SL

Soldos SL

Soldos SL kuru odalar için tuzlu bir deniz iklimi oluşturmak için tuzlu su çözeltisinin Nebulizasyonu (Tepidarium, Relax odaları, Saunalar). Soldos-SL, kuru odalara çok ince nebülize, steril bir tuzlu su çözeltisi püskürtüyor. Kısa bir süre sonra, odada tuzlu bir deniz iklimi elde edersiniz. Dozaj kapasitesi, uygulama alanı az olan odalar için yeterlidir. 35 m² Tuzlu su çözeltisi, peristaltik bir pompa ile hava sızdırmaz bir torbadan astarlanır. Sonuç olarak sıkıştırılmış hava eklenerek çok ince bir şekilde nebülize edildiği iki bileşenli bir jet nozüle aktarılır.

Dozaj / tuz konsantrasyonunun ayarlanması için devir kontrollü peristaltik pompa SA Yağsız kompresör. Boş anahtarı İki bileşenli kapak ekranı ile jet nozul paslanmaz çelik V4A.Montaj manşonu. 5m hava tüpü PE ve 5m  PTFE 5l veya Konsol paslanmaz çelik Mikro işlemci denetleyicisi. Tamamen önceden monte edilmiş ve PP pansiyon mavi kablolanmıştır. 5 Kg tuz (isteğe bağlı 1Kg) steril tuzlu su çözeltisi.

Tuz Odası Soldos SL

Tuz Odası son teknoloji ürünü tarafından küçük mikro parçacıklar haline getirilir ve daha sonra tuz odasına veya yatağına dağılır. Müşteriler, kuru, tuzla zenginleştirilmiş havayı, şifa yararlarının en büyük iyileşme yaptığı akciğerlere doğru derinden soluma olur.

Kuru Tuz Terapisi, solunum sistemini detoksize eder. Cilt koşullarını iyileştirir, daha iyi nefes almaya yardımcı olur. Daha güçlü uyku ve genel sağlık açısından önemlidir. Yetişkinler ve çocuklar için doğal ve bütünsel bir tedavidir. Çünkü belirtileri hafifletmek için yardımcı olabilir.