fbpx

Enter your keyword

buhar odası aydınlatma

Buhar odası

Buhar Odası Uygulamaları Teknik Bilgi

Saunadan farklı olarak buhar odası uygulamaları nemli bir ortamdır. Korozyon veya bozulmaya maruz kalan malzemelerden kaçınmak gerekir.
buhar odası uygulamaları tüm iç yüzeyleri tamamen kapalı olmalıdır.Fayans gibi su geçirmez bir yüzey. Su geçirmez boya. Duş başlığı dahil tüm bağlantılar veya çatlaklar, silikon ile kapatılmalıdır. Üretici tarafından buhar için önerilen akrilik muhafazalar ayrıca mükemmel buhar odaları oluşturur. Korozyon veya çürümeye maruz kalan malzemeler.
Buhar odasının tüm iç yüzeyleri tamamlanmış olmalıdır.
buhar odası uygulamaları muhafazasının içindeki tavanlar ve yuvalar, yoğuşmanın iç yüzeylerden akmasına izin vermemek ve yüzücünün üzerine damlamayı önlemek için eğimli olmalıdır. Tavan ayak başına 2 “eğim yeterli olmalıdır. Buhar odası uygulamaları için Su tahliyesi sağlanmalıdır.
Buhar odası uygulamaları sırasında kaymaz zemin yüzeyi güvenlik için kullanılmalıdır.
Buhar odası uygulamaları sırasında Tavan yüksekliği 8 ‘ile sınırlandırılmalıdır. 8 ‘üzerindeki değerler aşırı sıcaklığa neden olabilir.
Buhar Odası uygulamalarına başlamadan önce mutlaka buhar jeneratörü takılacak alan seçilmelidir.Buhar üreticisi cihazın nemden buhardan ve soğuktan korunması son derece önemlidir.
Buhar odası Uygulamaları yaparken yüzey kaplama için malzemelerin kalitesinden emin olmalısınız.Bir buhar odası sıcak ve nemli koşullar için garantili olmalıdır.