fbpx

Enter your keyword

Hakkımızda

WDT / Wellness Tasarım Teknolojisi

Hakkımızda 28 Yıllık teknoloji yatırımları sayesinde SPA & WELLNESS ve havuz projeleri  sektöründeki yenilikçi yaklaşım, alman disiplinliği ile sağlamlığı bizleri dünyanın, prestijli firmaları ile çözüm ortaklığında buluşturmuştur. Aynı zamanda WDT-Wellness Design Technology sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini en iyi şekilde kullanır. Örneğin içme suyu şartlandırmaları, atraksiyon macera duşları , koku dozajlama , buhar odaları, saunalar, tuz odası ve ekipmanları , aroma terapi, refleksoloji , kar odaları ,ölçü ve ayar teknolojisi aktif karbon uygulamaları alanlarında faaliyet göstermektedir.

Uzun yılların tecrübesi ve servis ekibimizin uzmanlığından yararlanın.

  • Kapsamlı Teknik Bilgi Ve Çözümler
  • Yerinde Destek Taleplerine Hızlı Yanıt
  • Sadece Eğitimli ve Kalifiyeli Çalışanlar
  • Servis Ve Çözüm Odaklı Yaklaşım
  • Dünya Klasmanında Yüksek Kalite Standartları ve uluslararası sertifikasyonlar
  • Müşteri memnuniyeti odaklı, benzersiz kalitede satış sonrası hizmetler politikası

Projelendirme

hygromatik proje

Öncelikle anahtar teslim çözümler için , ıslak ve kuru mekanlar, projelendirme, konsept, fizibilite iç ve dış mimari dekorasyon, uygun spa ortamlarının oluşturulması. Aynı zamanda alman disiplini ve bilgi birikimi ile aynı zamanda sağlam temellere dayalı bir çalışma ile tarafınıza sunulur.

Üretim ve Arge

macera duşu

Özellikle kaliteli üretimde öncü marka olarak düşünceye yenilikçiliğe yatırım yapar. Ayrıca üretimin her aşamasında müşteriler için en çok değer yaratacak özellikleri işler ve ürünü piyasaya sunar.

Kalite

sauna uygulamaları

Mükemmellik, önceden belirlenen özelliklere uygunluk ve müşteri beklentilerini aşma veya karşılama. Aynı zamanda yönetsel bakış açısı Türkiye Ve Uluslar arası alanda bizleri tercih sebebi yapmıştır.

Satış Sonrası

Tüketicilerine özellikle sunduğumuz satış sonrası sorunsuz hizmet aracılığıyla müşteriye güvenilir bir ortam sağlanmaktadır. Aynı zamanda en önemli farklılığımız müşteri sadakatimizdir. Ürün desteği, teknik destek satış sonrası hizmetlerin sorunsuz ,hızlı ve çözüm odaklı olması prensiplerimiz arasındadır.

Stratejik Büyüme

Hakkımızda Bilgiler

Bizler pazarımızda stratejik analizler yaptık. Daha da ileriye giderek bir marka inşa ettik. Elimizde güçlü silahlarımız vardı. Ancak savaşı kazanabilmek için bakımını yapmamız, doğru hedefe ateş edip etmediğini kontrol etmemiz gerekiyordu. Aynı zamanda kalibre etmemiz yeri geldiğinde modifiye ederek güçlendirmemiz hatta değiştirmemiz gerektiğini biliyorduk. Böylece ile sahip olduğumuz varlıkları kalite ve çözüm ortaklığında buluşturduk. Yoğun çalışma ile işimizde yükselmek için hedefinize ulaşacak şekilde kullandık. Ve ayrıca bugün gerek bilgi birikimi gerekse markalaşma konusunda uluslar arası alanda çözüm ortağı olarak görülmekteyiz.

    Ürünlerimizden bazıları