fbpx

Enter your keyword

Yüksek Basınçlı Buharlı Nemlendiriciler

Yüksek Basınçlı Buharlı Nemlendiriciler

Yüksek Basınçlı Buharlı Nemlendiriciler

Yüksek Basınçlı Buharlı Nemlendiriciler( HPS ) yüksek basınçlı buhar sistemi ile hijyenik buhar üretebilme gücüne sahiptir. Klima Ve havalandırma sistemlerinde havayı nemlendirir. Oldukça yüksek nemlendirme özelliğine sahip olmak ile birlikte çok düşük enerji tüketimi sağlar.

Özellikler Açıklamalar

Hassar yüksek paslanmaz çelik nozulları çok hızlı emilen ince bir sis üretir.Neredeyse hiç su kaybı yaşanmadan demiralize su tasarrufu sağlar. Modüler yapısı sayesinde her türlü hava kanalında kullanılma uygundur. Kurulumu kolaydır.Maaliyet tasarrufu sağlar.

 

 

Çevre Bilinci

Yaklaşık 75 bar’lık yüksek basınçlı atomizasyon düşük enerji gereksinimi için yüksek nemlendirme performansı sunar. Verimliliği ve hassas kontrol edilebilirliği sayesinde, iyi düşünülmüş ve tasarlanmış sistem, tamamen demineralize suyun ve minimum su kaybı nedeniyle oldukça düşük su kullanımının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Tamamen demineralize su ile nemlendirme, kireç birikintilerini etkili bir şekilde önler ve özellikle düşük bakım gereksinimi sağlar. Yukarıda belirtilen kimyasal ve biyolojik dezenfektanların tamamından dolayı, antiseptik ajanların sık sık maliyet-yoğun kontrol edilmesine ve doldurulmasına gerek yoktur. Bu işlem para tasarrufu sağlar ve çevreye yarar sağlar. HPS, yüksek kaliteli bileşenlerin kullanılmasıyla hızlı bir geri ödeme ve uzun hizmet ömrü sağlar.

Hijyenik.

Hiçbir katkı maddesi olmadan sadece tamamen demineralize su solunabilir havaya ulaşır. Sistem gözenekli, su biriktirici bileşenler içermez, sabit su etkin bir şekilde önlenir ve durursa, sistem otomatik olarak boşaltılır. Sadece inert (yani kimyasal olarak reaksiyona nötr olan) malzemeler HPS’deki nemlendirme suyuyla temas eder. Sonuç olarak, kimyasal veya biyolojik dezenfektanlar ile tamamen vazgeçilebilir. Ayrıca, kirli bulaşmış tehlikeli atıkların bertaraf edilmesi ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Hijyen uygunluğu ILH tarafından tamamen onaylanmıştır.